Modelja me mbulesë vjen me një mesazh të fuqishëm

Halima Aden është një modele 21 vjeçare e lindur në një kamp refugjatësh. Ajo ishte modelja e parë me mbulesë që u paraqit në kopë...

13 vjeçari që peshonte gati 200 kilogramë humb gjysmën e kileve (FOTO)

Një djalë 13 vjeçar, i cili dikur peshonte gati 200 kilogramë, dëshiron ta largojë lëkurën e tepërt pasi humbi më shumë se gjysmën e...

Djali e rrah nënën, ndihmohet edhe nga gruaja! Ja ku ka ndodh

Një grua në Gjakovë është sulmuar fizikisht nga djali i saj gjatë ditës së djeshme. “Viktima ka pranuar tretman mjekësor ndërsa i dyshuari me vendim...

Fëmiu që peshonte gati 200 kilogramë humb gjysmën e kileve

Një djalë 13 vjeçar, i cili dikur peshonte gati 200 kilogramë, dëshiron ta largojë lëkurën e tepërt pasi humbi më shumë se gjysmën e...

Befason Linda Morina: Ky është burri im, që ju ma mbajshi gajlen mua!

Linda Morina është ndër me të komentuarat në trojet shqiptare. Ajo thuajse për secilin zhvillim publikon këngë e cila më pas bën jehonë në...

Avdiu: E neveritshme kur politikanët thonë mos të ikim nga Kosova

Aktivistja, Zana Avdiu është përfshirë në debatin rreth zbrazjes së Kosovës pas pakënaqësive të shumta. Disa prej përfaqësueseve të spektrit politik, sipas saj, po nënçmojnë...

Plaku me peshqir merr vëmendjen e takimit të Bujar Osmanit me ndërkombëtarët

Përderisa zëvendëskryeministri Bujar Osmani po zhvillon takim me një përfaqësues ndërkombëtar, prapa tij shfaqet një burr i moshur me peshqir i cili sapo ka...

Andrra Destani pozon me fustan të gjatë, duket mahnitëse!

Andrra Destani përherë di të shfaqet me plotë elegancë dhe sharm. Bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha, kësaj radhe është shfaqur me një fustan të gjatë. Megjithëse...

Ngjyrat e çantave që kombinohen me çdo gjë (FOTO)

Gratë apo vajzat që dëshirojnë të duken të veçanta dhe të bukura me veshjet e tyre, patjetër duhet të largohen nga përdorimi i shpeshtë...

Paraqitje e rrallë e Mbretëreshës Elizabetë, shëtitet me kalë në Windsor

Mbretëresha Elizabetë herët në mëngjes bvri një shëtitje me kalë në kështjellën Windsor. Mbretëresha Elizabetë u fotografua duke shijuar kalërimin në Windsor, të hënën në...