3.8 C
Macedonia
E hënë, Nëntor 20, 2017

Kush janë bali dhe balica nga Prishtina?

“Ku je bal”, është kjo përshëndetja më e shpeshtë që dëgjohet nga të rinjtë e kryeqytetit. Slengu ka bërë që shumë fjalëve t’u transformohet...

Hoxha Elvis Naçi nesër do ta dridh Sllupçanin dhe Kumanovën

Hoxha Elvis Naçi nga Shqipëria me 29 korrik në fillim prej ora 17:00 në sallën e sporteve pran Shkollës Fillore “Faik Konica” në Sllupçan...

Bukuroshja Adrola Dushi, i thotë ‘lamtumirë’ Shqipërisë

Ish-Miss Universe Albania, Adrola Dushi duket se Shqipërisë po i thotë “lamtumirë”, duke u larguar kështu në SHBA. Në një intervistë për revistën Who.com ajo...

Mbi 6 mijë meshkuj në Kosovë bëjnë seks edhe me meshkuj

MSM janë meshkujt të cilët bëjnë seks edhe me meshkuj, pa marrë parasysh orientimin e tyre seksual. Ky komunitet në Kosovë, që përbëhet nga...

Edhe ky hoxhë atakon Sadulla Bajramin

Hoxha Ajni Sinani i është përgjigjur imamit  Sadulla Bajrami nga Opaja e Kumanovës duke theksuar se muslimanët e kanë obligim t`i studiojnë të gjitha...

Rrahu klienten në mes të Tiranës, parukiere Merita futet në telashe të mëdha (VIDEO)

Pas publikimit te “Jetaoshqef.al” të një video ku ushtrohej dhunë ndaj një klienteje te parukeri “Merita” në “Rrugën e Durrësit”, policia ka nisur procedimet...

Xhezair Shaqiri: Skandaloze, hoxhallarët në vend të lutjeve, po shahen

Kohëra të vështira. Hoxhallarët në vend që të luten kanë filluar të shahen dhe ofendojnë njëri-tjetrin. Bazuar në thëniet kur`anore kjo përçarje është shumë lehtë...

Nudo nëpër rrugët e Tetovës! (VIDEO+18)

Një video e publikuar para tre ditësh në Instagram tregon një njeri pa rroba në trup që lëviz nëpër rrugët e Tetovës. Nuk kemi informacione...

Tani dhëndrri nga Kumanova merr nusen me helikopter në Tetovë (Foto)

Para dy javëve  anëtari i familjes Idrizi nga Tetova mori nuse me helikopter në Kumanovë, kurse tani një dhëndër  nga Kumanova ka shkuar me...

“Turku” tek seriali “O sa mirë” ka marrë një mesazh shumë qesharak në rrjetin...

Aktori Besnik Krapi i njohur mes tjerash edhe në rolin e tij të turkut në serialin ‘O sa mirë’ sot ka përjetuar një prej...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!