3.8 C
Macedonia
E hënë, Nëntor 20, 2017

Studentja nga Shkupi lind fëmijën gjatë ekskursionit dhe e hedhë në bërllok

Një studente nga Shkupi ka lindur fëmijën gjatë një ekskursioni me fakultetin. Rasti i saj ka skandalizuar opinionin, sepse beben e ka lindur në...

ISIS-I NDALON PLUSIN (+) E MATEMATIKËS

Dy vjet pasi militantët e Shtetit Islamik (ISIS) pushtuan Raqqan dhe një numër të madh të qyteteve siriane, ata ia dolën që të ndryshojnë...

Kjo është gruaja me të cilën është në lidhje Ilir Deda (FOTO)

Është zbuluar e dashura e deputetit të Kuvendit të Kosovës është Donika Danuza, e cila gjithashtu pret fëmijën e tij.   Lajmi.net mëson se Donika është...

Gjeli në rërë pikturon emrin ALLAH (VIDEO)

Në rrjetet sociale po shpërndahet një video ku një gjel shikohet duke pikturuar emrin Allah. Komentuesit e ndryshëm në rrjetet sociale u mahnitën nga kjo...

Ky është Andi, djali i Danit që mori dhuratë veturen 150 mijë euro (Foto)

Andi mund të jetë një nga të rinjët më me fat në Kosovë, pasi  babai i tij, këngëtari Ramadan Krasniqi i ka bërë një...

Zgjedhet pankarta më e bukur e protestës (Foto)

Pjesëmarrësit në protestën e e djeshme por edhe lexuesit tanë, e kanë zgjedhur pankartën më të bukur të protestës. Pa konkurencë, si pankarta më...

Deputeti dhe Gold AG i këndojne shqiptarisë. Mikut buk e armikut barut! (Video)

Deputeti Rexhep Selimi në një video të publikuar në rrjetet sociale është parë në shoqërinë e këngëtarit Gold Ag. https://www.youtube.com/watch?v=Ea4I-zHOtRc

Si të zgjohemi të lumtur

Shpeshherë në mëngjes zgjohemi pa disponim dhe energji, sepse për shkak të punëve tuaja, ju keni prishur gjumin. Por, studime të shumta kanë treguar se...

Atentatori për një birrë kërcënoi se aeroplanin do ta hidhte në erë

Një udhëtar në bordin e fluturimit të “Ryanair” nga Tenerife në Santiago de Compostela ka kërcënuar se do të hidhte veten në erë, pasi...

Shqiptarja, një “Shootingstar” i vërtetë në skenën zvicerane të dizajnit

Ajo është ulur në atelienë e saj në Cyrih dhe bën me dorë nga fotografia e vendosur në kornizë, e gjyshes së saj. “Ajo...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!