Wednesday, January 17, 2018

Shqiptari dërgon gruan për azil, ajo e tradhëton. Ja fotot shokuese në Facebook (FOTO)

Historia e një ushtaraku shqiptar është e dhimbshme dhe e veçantë, teksa tregon se ka një vit pa parë fëmijët e tij. Shqiptari me origjinë...

Rrëfimi emocionues për kinezin: Si u bë musliman nga ligjëratat e Jakup Asipit

Bajram Ramadani gna fshati Sllupcan i Kumanovës ka shpërndarë një histori shumë interesante me miqt e tij për atë se çka e ka befasuar...

Flet kameramani që xhiroi dasmën: Ja e vërteta e “dasmës së 14 vjeçarit

Dasma që sot bëri bujë në mediat e vendit tonë, ishte ajo e Fitimit dhe Zëlfijës. Fitimi 14 vjeçar nga Malisheva dhe Zelfija 13 vjeçare...

Video ekskluzive: Fatime Fetai në “ring” me Gruevskin

Në faqen “Stranski Slluzhbi” (Shërbimet e Huaja) në facebook, është paraqitur një video-montazhë me Fatime Fetain dhe Nikolla Gruevskin në ring boksi, shkruan Gazeta...

82 vitet e Sophia Loren

Aktorja italiane Sophia Loren, një nga divat më të mëdha të kinematografisë në të gjitha kohërat, sot festoon ditëlindjen e 82. Periudha e artë e ...

Elvis Naci më i fuqishëm se Edi Rama: Fotoja e tij thyen rekord

Rrjetet sociale janë bërë një matës i famës dhe ndikimit të personaliteteve që kanë te masa. I tillë është rasti edhe me Elvis Nacin,...

Në Kosovë martohet 14 vjeçari me një 13 vjeçare (Video)

Nuk është skenar filmash por e vërtet, një 14 vjeçar shqiptar i ka dhën fund beqarisë. Ai është martuar me një vajzë 13 vjeçare, ndërsa...

Labi mobilizohet përsëri, kërkon ndihmë për të sëmurën Liridona Gajtani e cila vuan nga...

Këngëtari dhe humanisti, Labinot Tahiri është mobilizuar përsëri për të një sëmurë tjetër duke kërkuar ndihma financiare nga qytetarët përmes rrjetit social Facebook. Këtë herë...

Kuiz/ Cili është parkingu i Qeverisë së Maqedonisë dhe ai i Qeverisë së Danimarkës...

Ky grumbull veturash i takon parkut të makinave të Qeverisë së Maqedonisë, ndërsa më poshtë është pika e parkimit të biçikletave të ministrave dhe...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!