3.8 C
Macedonia
E hënë, Nëntor 20, 2017

Profesionet e dështuara të diktatorëve të mëdhenj

Të gjithë e nisin karrierën me profesionin që zgjedhin, por ndodh që rrugës të “devijojnë” e të marrin detyra të reja. I tillë është...

Horoskopi, 17 janar 2016

Dashi Dita do të jetë e kënaqshme dhe plot relaks për të lindurit e kësaj shenje. Lini mënjanë çdo ankth të punës dhe përkushtojuni vetëm...

“Game Over” Maqedoni (FOTO)

Lojrat dhe prapaskenat në krizën politike në Maqedoni po përcillen edhe përmes fotografike humoristike dhe karikaturave të ndryshme, informon INA. Një pjesë e këtij realiteti...

Martesë shqiptare në Maldive, si bëhet kurorëzimi në Oqeanin Indian

Një çift shqiptar ka zgjedhur ishujt e famshëm turistik të Maldivëve për të vedosur kurorë.Vendet ekzotike në Oqeanin Indian janë një destinacion mjaft popullor...

Biondja me kallash: Ja si frenohen grabitjet në Shqipëri

Orët e fundit janë raportuar disa grabitje biznesesh në Shqipëri. Por ndërkohë që janari është një muaj i mbushur me lajme të kronikës së zezë,...

Ja cila dietë zvogëlon rrezikun e verbërisë deri në 30%

Prej shumë kohësh na është thënë se karrotat janë çelësi  për një shikim më të mirë, por sipas studimeve të fundit dieta me nitrate...

Sean Penn pendohet për intervistën me El Chapo-n

Aktori Sean Penn akuzoi qeverinë meksikane se po kërkon me çdo kusht që ta shndërrojë atë në shënjestër të kartelit famëkeq të Sinaloas. Qeveria meksikane...

Përlotet nëna nga gëzimi: Familja e jetimëve bëhet me banesë të re (VIDEO)

Këngëtari Labinot Tahiri brenda 8 orëve kanë arritur me shumë qytetarë t’ia sigurojnë një banesë familjes së jetimeve. Postimi i plotë Labit: Ky ishte qëllimi im...

Maqedonia është vendi më stresues në Evropë! (FOTO)

Maqedonia gjendet në listën e vendeve në të cilat jetohet më me shumë stres. Nga vendet e rajonit, Maqedonia gjendet në top listën në të...

Ja si e përjetuan militantët e BDI-së dorëheqjen e Gruevskit !?

“MILITANTËT E BDI-SË PAS DORËHEQJES SË GRUEVSKIT” është titulluar një video e lansuar në facebook nga profili humoristik dhe sarkatstik “Endacaku”. https://www.facebook.com/endacaku/videos/766842970114251/?pnref=story https://www.youtube.com/watch?v=tZsVP2WoE9E  
error: Materiali eshte i mbrojtur !!