Wednesday, January 17, 2018

Mjekët rus kanë gjetur ilaçin për llojin shumë të keq të kancerit

Shkencëtarët rus kanë bërë një hap shumë të rëndësishëm në zbulimin  dhe gjetjen e ilaçit për një lloj shumë të keq dhe të pashërueshëm...

Puthja e zjarrtë e vëllait të Ermirës me maqedonasen Irena (Foto)

Është kurorëzuar dashuria e parë multi-etnike e “Revolucionit Laraman” mes Zamir Mehmetit dhe Irena Sterijovskës, shkruan Maktel. Zamir Mehmeti është vëllai i deputetes së...

“Revolucioni Laraman” kurorëzon dashurinë e parë multi-etnike, vëllain e Ermira Mehmetit (FOTO)

Është kurorëzuar dashuria e parë multi-etnike e “Revolucionit Laraman” mes Zamir Mehmetit dhe Irena Sterijovskës, shkruan portali maqedonas Maktel. Zamir Mehmeti është vëllai i deputetes...

Fotot e rralla: Barack Obama me veshje myslimani

Gazetari i njohur amerikan, Bill O’Reilly, publikoi foto të papublikuara më parë të presidentit amerikan, Barack Obama me veshje myslimani. Gazetari i Fox thotë se...

NË TRUPIN E NJERIUT QËNDROJNË 100 TRILION BAKTERIE

Kjo mund të duket si një ulje në Hënë e jashtëtokësorëve apo diçka nga një film shkencor por në fakt imazhi në krah tregon...

Itali, shqiptari shtiret i vdekur për të mos u martuar me mblesëri

Prej disa kohësh të afërmit besuan se shqiptari Xhevahir Gjuta 26 vjeç, rezident në Grosseto të Italisë, kishte vdekur gjatë një hedhje nga Punta Ala....

A na paralajmëroi Profeti Muhamed për ISIS-in?

Në sulme të ndara javën e kaluar, terroristët e ISIS-it vranë 39 turistë në Tunizi, rreth 30 besimtarë shia në një xhami në Kuvajt. Grupi...

Hakan Shykyr: Jam shqiptar, jo turk

Hakan Shykyr, ish-sulmuesi i njohur turk, e ka përsëritur për të disatën herë faktin e origjinës së tij, se nuk është një turk, por...

I lë njerëzit me gojë hapur: Një grua bën pazar e zhveshur te IKEA

Një grua i habiti blerësit në një prej supermarketeve të IKEA-s në Kinë. Gruaja po bënte pazar e zhveshur nga brezi e poshtë. Fotot janë bërë...

Ditën e dasmës e zënë me të dashurën

Një dasmë ka përfunduar në sherr pas një aventure të dhendrit. Ngjarja e ndodhur në Caltanissetta ka pushtuar shtypin italian. Pas ceremonisë në kishë...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!