Kërkoni një jetë më të mirë, Norvegjia ofron paga marramendëse, ja ku mund të...

Ne kohen kur punesimi mbetet shqetesimi i madh i shume familjeve shqiptare, perfshire shume te rinj, ne kerkim te nje vendi pune, Norvegjia mund...

Leximi me fëmijët, sekreti i një familjeje të lumtur

Çfarë e bën një familje të lumtur? Përgjigjet e kësaj pyetje janë të pafundme dhe ndryshojnë në kohë. Shëndeti, mirëqenia, qetësia mendore dhe angazhimi...

“I dashuri më refuzoi kur isha burrë, ra në dashuri me mua kur u...

Një femër transgjinore ka zbuluar se i dashuri i saj e refuzoi kur iu afrua si burrë, por më pas ra në dashuri me...

Befasojnë prostitutat: Këta lloj meshkujsh ofrojnë më shumë orgazma në shtrat

Disa punëtore seksi me bazë në Sidnei, për një industri të madhe të seksit, të cilat punojnë për pesë vite kanë zbuluar një sekret...

Disa nga problemet me të cilat ballafaqohen femrat dhe meshkujt e gjatë kur bëjnë...

Femrat dhe meshkujt që janë dukshëm më të gjatë sesa të tjerët kanë disa probleme të përbashkëta kur bëhet fjalë për të bërë shopping...

“Më vjen për të qarë”/ Historia prekëse e 5-vjeçarit, dhuron kursimet e tij për...

Një 5-vjeçar ka prekur zemrat e të gjithëve me gjestin e tij. Ai ka vendosur që t’i jap mjekut që i kuroi mamanë nga...

Anulohet martesa për “letra”, çifti nuk e dinte emrin e njëri-tjetrit

Vetëm disa minuta para se të martohen, Policia ka arrestuar një çift që synonte lidhjen e një martese të rrejshme. Joseph Iwueke nga Nigeria, donte...

Shikoni duart tuaja: Do t’ju zbulojnë nëse vuani nga ndonjë sëmundje!

Ndryshime të llojllojshme në shuplakat dhe gishtat tanë mund të tregojnë problemet në pjesët e tjera të trupit, prandaj këto shenja paralajmërimi nuk do...

Kjo është Svetlana që i ka çmendur edhe disa yje të Kosovës/FOTO

Disa herë përmendet emri i ish hendbollistes së mirënjohur Svetlana Kitiç!  Disa nga sportistët e njohur të asaj kohe në vendin tonë, e kujtojnë...

Familja skamnore që jeton në veturë,adresa e tyre është diku në një vendparkim të...

Kjo veturë e tipit Zaztava, është shtëpi e lëvizshme për familjen 8 anëtarëshe Bajrami. Adresa e tyre është aty ku mund të gjejnë një parking...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!