Will Smith hidhet nga helikopteri në ditëlindjen e 50-të

Dje ishte një ditë shumë e rëndësishme për Will Smith Ditëlindjen e tij të 50-të ai ka zgjedhur ta festoi në një mënyrë tejet të...

Versace shitet për 2 miliardë dollarë, e merr kjo shtëpi e njohur mode! (FOTO)

Këtë s`do ta kishim menduar kurrë: Versace, një prej gjigandëve të modës, themeluar nga Gianni Versace 40 vjet më parë, do të shitet, dhe...

Hasani 4 vjeçar nga Skenderaj ka nevojë urgjente për ndihmë – Nëse mundesh ti...

Hasan Mehmeti, 4 vjeçar është duke vuajtur nga një sëmundje e rëndë. Kostoja për shërimin e tij është 45 mijë euro gjë që është...

Në ‘shtrat me Pamelën’ për 40 mijë dollarë

Aktorja amerikan Pamela Anderson (51) duket se ka hasur në probleme financiare. Ajo ka dhënë me qira vilën e saj luksoze në Malibu, Kaliforni, dhe...

E pyesin se në çfarë moshe e ka humbur virgjërinë, Rovena Stefa habit kometuesin...

Rovena Stefa është padyshim një nga këngëtaret më të preferuara nga publiku e kjo shihet në suksesin që ka sapo publikon një projekt të...

Obeziteti më kanceroz se duhani

Obeziteti pritet t’ia kalojë duhanpirjes si një nga shkaqet kryesore të kancerit tek gratë deri në 2043. Parashikimi është bërë nga një qendër kërkimesh...

Tipat e meshkujve me të cilët nuk duhet të dilni kurrë!

Ai është i zgjuar, i këndshëm dhe ka një sens të këndshëm humori por sapo ti mendon se ai është personi ideal me të...

Kancer lëkure si pasojë e ngrënies së thonjve: 20- vjeçarja humbet gishtin e dorës!

Një studente i kafshoi thonjtë aq shumë sa u desh një ndërhyrje kirurgjikale për t’i prerë gishtin e madh të dorës, si pasojë e...

Studenti 23 vjeçar vdes duke pritur të hyjë në provim

Drejtoresha e Gjinekologjisë, Myrvete Paqarada tha për kallxo.com se studenti kishte ardhur për të hyrë në provim në gjinekologji. “E kanë përfunduar pjesën praktike të...

Aksidentohet rëndë regjisorja e famshme shqiptare

Emri i saj, radhitet në mesin e grave më të suksesshme shqiptare në televizion pasi prej vitesh ka patur vulën e disa nga formateve...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!