7 C
Macedonia
E hënë, Nëntor 27, 2017

Horoskopi, 20 dhjetor 2015

Dashi Kjo ditë do të vërë në diskutim aspekte të ndryshme të jetës suaj, mes tyre edhe raportin në çift i cili duket se nuk...

Çfarë ushqime duhet të hani dhe çfarë jo gjatë festave të fundvitit?

Festat e fundvitit po vijnë, dhe kjo do të thotë se ne gjatë këtyre festave do të kemi para vetes më shumë ushqime për...

Ja si ju ndihmon i ftohti të bini në peshë…

Të paturit ftohtë ju ndihmon të bini në peshë. Ky është rezultati në të cilin kanë dalë shkencëtarët e Universitetit të Gjenevës, të cilët...

Kjo është motivuesja e Dani Alves (FOTO)

E dashura seksi e mbrojtësit të Barcelonës, Dani Alves, Joana Sanz, edhe përkundër se nuk ishte e pranishme në ndeshjen Barcelona-Guangzhou, ajo ka përkrahur...

Itali: Djeg një makinë për ta kaluar Krishtlindjen në burg

Një 36-vjeçar donte që për Krishtlindje të arrestohej nga policia. Kështu, i pastrehu për të përmbushur një gjë të tillë, i vuri zjarrin një...

Anglezja, marrëdhënie seksuale me 14-vjeçarin shqiptar

Një shtetase britanike është gjykuar për kryerjen e marrëdhënieve seksuale dhe abuzim me një 14-vjeçar, që – siç raporton portali “Court-News-UK”, – ishte shqiptar. Pas...

Ja çfarë u bëjnë pijet energjike dhëmbëve tuaj?

Pijet energjike janë ndër pijet më të dëmshme për shëndetin e dhëmbëve dhe shkatërrojnë zmaltin më shumë se uji mineral dhe lëngjet e pemëve. Pijet...

SHBA, Martin Shkreli del nga burgu me 5 mln dollarë garanci, dorëhiqet si Drejtor

Biznesmeni shqiptar Martin Shkreli ka dalë nga burgu pasi ka paguar një garanci prek 5 milionë dollarësh, por ka dhënë edhe dorëheqjen nga posti...

Ja kush janë 10 pornostaret më të kërkuara në internet për 2015-n

Ja si renditen 10 aktoret më të njohura të prodhimeve porno, bazuar në numrin e kërkimeve në internet, me emrat e tyre për këtë...

Ja çfarë i bën organizmit një lugë vaj ulliri esëll në mëngjes…

Vaji i ullirit është konsideruar si një nga mrekullitë e natyrës për shkak të vlerave ushqyese dhe dobive që mbart. Sipas studimeve të ndryshme...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!