6.1 C
Macedonia
E martë, Tetor 17, 2017

Ja se si të burgosurit rrahin të akuzuarin për terrorizëm (Video)

Një i dënuar për terrorizëm në Kanada, mori guximin për të kërcënuar shokun e qelisë me vdekje nëse nuk do t’i bashkohej islamit. Kaq ka...

Video e rrallë: Filmon një grua duke i vjedhur në makinë

Kjo video e rrallë tregon se si pronari i një makine kapi një grua duke i vjedhur brenda në automjet. Ajo nuk e kishte fare...

A mund të vdesësh nga bananet?

Shpesh thuhet se të hash shumë banane njëra pas tjetrës, është e rrezikshme. Madje thuhet se nëse ha gjashtë banane rresht, mund të vdesësh....

Miliarderi norvegjez ofron 5 mijë dhoma pa pagesë në hotelet e tij për refugjatët

​Miliarderi norvegjez, pronar i zinxhirit të hoteleve skandinave “Nordic Choice Hotels”, ka premtuar 5 mijë dhoma pa pagesë në hotelet e tij për refugjatët...

7 shtëpitë e VIP-ave që do të ju lënë pa fjalë

1. Taylor Swift Taylor Swift pagoi 17 milion dollar për këtë shtëpi. 2. Tom Brady dhe Gisele Bundchen Çifti pagoi 20 milion dollar për këtë shtëpi madhështore! 3....

Receta dhe çaji që parandalojnë tumorin dhe zgjasin jetën

Ilaçi i vjetër nga Tibeti shëron çrregullimet në ushqim, parandalon infarktin në zemër dhe pikën në tru, përmirëson shikimin, parandalon tumoret, por edhe garanton...

Shkencëtarët rekomandojnë këtë lloj mëngjesi për t’u dobësuar!

Shkencëtarët rekomandojnë një nga mëngjeset më të shëndetshme dhe të shijshme, sepse përmban vitamina dhe minerale që përmirësojnë pamjen e lëkurës dhe flokëve, normalizojnë...

Mësuesja britanike detyroi fëmijët t’i shkruanin letra xhihadistëve

Një mësuese që punon në një klasë shkollore britanike ka patur nxënës që kanë shkruar letra me dorë për “heronjtë” sirianë terroristë. Letrat vizatimore –...

Myfarete Laze: Qava në zyrën e Ramiz Alisë

Këngëtarja e njohur, Myfarete Laze, në një intervistë të gjatë për gazetën Panorama, rrëfen kalvarin e saj si këngëtare në komunizëm, për shkak të...

Mosha ideale për martesë

Një studim i ri i sugjeron njerëzve të martohen ndërmjet moshës 28 dhe 32 nëse nuk duan që me pas të divorcohen, të paktën...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!