4.6 C
Macedonia
E martë, Nëntor 14, 2017

“Zoti qoftë me ty, engjëll i vogël” (FOTO)

Përdoruesit e rrjeteve sociale në mbarë botën kanë reaguar me dhimbje dhe zemërim për imazhet që të copëtojnë zemrën e një vogëlushit të refugjatit...

Komuna e Negotinës jep nga 500 euro atyre që martohen për herë të parë

Subvencionet do ti marrin vetëm ata të cilët deri tani nuk kanë qenë kurrë të martuar, shkruan gazeta Vest. ‘Kjo nuk vlen vetëm për ata...

Pse i është mërzitur jeta një miliarderi?

Provo të kalosh një orë duke parë një 10-vjeçar duke luajtur Minecraft dhe do doje ta ndaloje pas 30 sekondash. Loja kompjuterike më popullore në...

Pesë hapa për të patur një ditë të suksesshme

Një proverb thotë që “dita u takon atyre që zgjohen herët”. Jo më kot! Shumë njerëz të suksesshëm thonë se ndjekin një regjim që...

3 shtator 2015 horoskopi

Dashi Do të merrni një lajm shumë të mirë i cili do t’ju shpalosë përpara shumë mundësi. Nëse jeni beqar do t’i dedikoheni një njohjeje...

Çfarë ndodh nëse i shkulni qimet nga hunda

I famshmi dr. Oz shpjegoi pasojat e disa shprehive të zakonshme, për të cilat shumica janë të prirë, si shkulja e qimeve nga hunda...

Pendohen ekspertët: Kur’ani nuk është krijuar para profetit Muhamed (VIDEO)

Supozimet e fragmenteve të zbuluara së fundmi të Kur-anit më të vjetër që i paraprinë Profetit Muhamed, i cili nga themeli do të kishte...

Profecia: Në shtator do të derdhet gjak

Mbrëmja e 27-28 shtatorit do të sjellë “hënën e përgjakur”. Për vëzhguesit e qiellit, ky term i referohet ngjyrës prej koperi që merr hëna...

Po kërkon ndihmë pasi po e rrah ish-i dashuri (Foto)

Një e re turke po kërkon ndihmë, pasi ish-i dashuri i saj po e rrah vazhdimisht. 22 vjeçarja Kübra Yılmaz, ka shkruar në blogun e...

Era Istrefi bëhet ‘dru’ me hashash

Këngëtarja Era Istrefi pas verës së ngjeshur me koncerte dhe mbrëmje të shumta muzikore ka vendosur të pushojë. Ajo ka zgjedhur Amsterdamin për të kaluar...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!