1.3 C
Macedonia
E mërkurë, Nëntor 22, 2017
video

Ditën police, natën pornostare

Ditën vishte uniformën e policisë, ndërsa natën e hiqte këtë uniformë për të ushtruar profesionin e pornostares. “Dypunësimi” i Sabine Raymonvil, një oficere e policisë...

I tha diktatorit se nuk i shkonte modeli i flokëve, ja çfarë i ndodhi

Ndonëse njihet për faktin se nuk pëlqen kritikat por edhe për mizoritë që bën me popullin e tij, diçka e papritur ka ndodhur me...
video

Shou serb që përfundon me grushte

Gjatë spektaklit në Serbi “Parovi”, “Çiftet”, ka ndodhur një situatë e pazakontë. Miki dhe Ivan dy nga konkurrentët kanë patur një konflikt verbal, që ka...
video

Ja si mund të merret patent shoferi në Maqedoni (Humor)

Në Maqedoni me të madhe po vazhdojnë të hapen auto - shkolla dhe se qytetarët masivisht po vrapojnë pas patent shoferit. Por në mesin...

6 hapa se si ta ndërtoni një pishinë të vogël private

Ka me qindra projekteve të ndryshme se si të bëjnë pishina, por shumica e tyre kanë nevojë për një shumë të investimeve dhe të...

Mesazhi i cutidshëm për duhanin: Mos e pi!Ta pift dreqi në bark!

Në Kosovë pirja e duhanit në ambiente të mbyllura dënohet me ligj. Nuk dënohet vetëm personi që e konsumon atë, por edhe pronari i lokalit. Pronari...

7 raste ku shqiptari e kallxon “burrnin”

1. Kur e rre gruan.Ata kurrë nuk do ta kuptojnë që burrëria nuk matet me grushtet që i drejton gruas. Është thjesht një gjest...

Futbollisti kosovar i 50 milionëve bën jetë super-luksoze

Donis Avdijaj, futbollisti shqiptar që e ka klauzolën prej 50 milionë eurove, po bën jetë luksoze. Ai e ka postuar në rrjetet sociale një fotografi,...

Cili prej këtyre (përveç reisit) mban Ramazan (Foto Anketë)

Në funksion të ngjalljes së debatit dhe shprehjes së mendimit të lirë nga ana e qytetarëve, gazeta Lajm ka shkruar se në fan page-n...
video

Ja si punësohen militantët partiak në administratë në Maqedoni (Humor)

Punësimet masive nga partitë politike janë top temë që kanë pushtuar humorin në Maqedoni. Kandidatët që po punësohen nëpër administratën shtetërore kryesisht janë militantë partiak...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!