Monday, January 22, 2018

Njihuni me 3 femrat e para shqiptare që e pushtuan majën e ‘Mount Blanc’

Uta Ibrahimi, Arineta Mula dhe Afërdita Tahiri janë tri vajzat nga Prishtina që pas shumë javë e muaj përgatitje së bashku me anëtarët tjerë...

Ahmet Hoxha i reagon kolegut të tij: Mos gënjeni në emër të Allahut, seksi...

Një klerik i njohur mysliman në Turqi së fundi ka kundërshtuar kolegët e tij të cilët e kanë quajtur ‘seksin oral’ të ndaluar nga...

Ulqini që i bënë turistët të kthehen përsëri aty

Qytet i Ulqinit tashmë ka hapur sezonin. Ky vend mbetet i preferuar gjithmonë nga turistët kosovarë por edhe më tepër nga shqiptarët që jetojnë në...

Historia rrënqethëse e Stallones, prej kur ishte i varfër sa që u bë hajdut

Kjo është një nga historitë më prekëse që është treguar në Hollywood. Emri i tij është Silvester Stallone. Njëri nga yjet më të mëdhenjë...
video

Kancelarja e akullt përpara vajzës që qan: Do deportohesh!

Disa thonë se ajo është Zonja e Hekurt. Por ajo që dihet me saktësi është se Angela Merkel është e akullt. Në Tiranë u pa qartë...

Si mund t’u transmetoni fëmijëve dashurinë për leximin?

Psikologji – Pasioni për tregimet dhe romanët nuk mësohet me fjalë, shembulli është mënyra më e mirë për të filluar dashurinë ndaj librave Një imazh apo...
video

Pse shohim ëndrra të këqija

Kohët e fundit të djersitur ju ndodh të zgjoheni në mes të natës? Lajmi i keq që ne shohim në televizion apo ndoshta imagjinata juaj...

Tuna dhe Cozman, puthje pasionante në plazh

Këngëtarët Tuna dhe Cozman duket se po kalojnë momente të bukura pushimi bashkë. Çifti ka kohë që ka lëvizur nga riviera turistike e Ulqinit drejt...

9 arsye për të qeshur dhe buzëqeshur

Të gjithë e dimë që është e rëndësishme të ushqehemi mirë dhe të ushtrohemi për një trup të shëndetshëm, por a keni menduar për...
video

Portalet tallen me rrahjen e gazetarit nga zëvendëskryeministri në Maqedoni, lajmi shkoi edhe në...

Këtë e sjellë portali panika.be https://www.youtube.com/watch?v=Mdfuc2UhjBM
error: Materiali eshte i mbrojtur !!