Lexoje: Femrat janë si vera. Sa më shumë vite të kalojnë, aq më të...

Shkencërisht është provuar se sa më tepër vite të kalojnë, aq më shumë i shtohet cilësia verës. Femrat janë po njësoj si vera. Sa...

Politikani rus zihet në veturën shtetërore me një femër të zhveshur (Video)

Në Rusi ka shpërthyer një skandal pasiqë një ministër është parë në një veturë me një femër. Incidenti ndodhi në rajonin rus Saratov, derisa policia...

Shijo një iftar të veçantë në restorantin “Shpija Jon” në Preshevë/FOTO

Restoranti “Shpija Jon” në Preshevë me rastin e muajit të shenjtë të Ramazanit ofron një meny të begatë për një iftar të këndshëm. Tek ne...

E bija e komandant Telit: Ja përse po studioj

Ajo është studente e vitit të parë për Marrëdhënie Ndërkombëtare në UET. Thotë se po çon në vend amanetin e të atit, në letrën...

Letra e mjekut: Vëllezër, shokë, pacient… po detyrohem të ik

Sakrifica dhe mundi disa vjecar po shoh se nuk po shpërblehet. Entuziazmit dhe vullnetit të dikurshëm po i vie fundi… Mendoja se do bëhesha mjek dhe...

Georgina nuk ‘kursehet’ për Ronaldon

Cristiano Ronaldo, bashkë me Realin e Madridit prekën majën e botës për herë të tretë radhazi, mbrëmjen e djeshme në Kiev, ku triumfuan në...

Emigranti hero, bëhet ‘Spiderman’ në Paris dhe shpëton fëmijën (Video)

Një emigrant malian është shpallur hero pasi ai ka  hipur në pjesën e përparme të një ndërtese në Paris për të shpëtuar një fëmijë...

Kondovë, nismë humanitare “Bëje sofrën e dikujt, ashtu siç e ke sofrën tënde”

“Bëje sofrën e dikujt, ashtu siç e ke sofrën tënde”. Kjo është thirrja që rinia e Kondovës ia bën bashkëfshatarëve të tyre. Me të...

Hoxhë Halil Kastrati, sot 6 vite u bënë pa ty nëna ime, zemra ime

Sot 6 vite u bene pa ty nena ime, zemra ime😢😢😢 Ti oj nena ime ma mesove miresin Ma ushqeve te miren edhe bamiresin Djalin e madh...

Këngëtarja e famshme shqiptare akoma mjel lopët në fshat

E ftuar dje në mbrëmje në “Xing me Ermalin”, Albërie Hadërgjonaj rrëfeu me pasion për vendlindjen e saj, Deçanin. Ajo dhe Ermal Mamaqi shkuan për...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!