Qau në emisionin e Ermalit, blogerja publikon një tjetër video që u bë virale

Blogeres Dear Alyne duket se nuk i del inati me komedianin Ermal Mamaqi. Alyne ka realizuar së fundi një tjetër video ku tregon sërish momentin...

Noizy zgjedh Kosovën si skuadër favorite: Shqipëria s’e mbaj mend kur ka fitu (FOTO)

Sonte janë ndeshur në futboll Kosova- Malta dhe Shqipëria-Skocia. Kosova kishte përfunduar ndeshjen me rezultat 5-0, duke arritur një fitore bindëse ndaj Maltës. Në anën tjetër,...

Arta për Rinorin: I ke shku Taynës tre muaj në banesë pa dijeninë time

Reperja Tayna sot ka publikuar projektin më të ri. Tayna me këtë projekt ka ngjallur reagime të shumta, për shkak të ‘thumbimeve’ në këngë, shkruan...

Publikohen imazhe të reja të Dua Lipës nga ceremonia “Bambi Awards”

Dua Lipa është artistja shqiptare që po gëzon famë ndërkombëtare. Dua Lipa mbrëmë ishte e pranishme në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Bambi Awards”, shkruan...

Zaimina dhe e vogla e saj si “dy pika ujë”

Këtë të shtunë këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari është duke e kaluar me të voglën e saj. Ajo që bie në sy është që nënë...

Kim Kardashian tregon format e përsosura në këtë kostum

Kim Kardashian ka shfaqur format fenomenale në një palë pantallona dhe bluzë në Los Anxhelos. Kim Kardashian duket e përkryer derisa argëtohet në mbrëmje, shkruan...

Tayna vije me Pow Pow (VIDEO)

Reperja e njohur kosovare Tayna sapo ka publikuar këngën më të re Pow Pow. Për gjysmë ore ajo morri rreth 25 mijë shikime në Youtube,...

‘Dua të kemi fëmijë’, fansja publikon momente intime në shtrat me Ardian Bujupin

Së fundmi ka mbajtur një koncert në Gjermani. Këngëtari shqiptar, Ardian Bujupi mbrëmë ka mbajtur një koncert në Shtutgart të Gjermanisë, shkruan lajmi.net. Meqë shumë nga...

Butrint Imeri është shumë me fat, shihni çfarë bën fansja për të

Butrint Imeri është njëri nga artistët më simpatik të estradës. Këngëtari i njohur, Butrint Imeri tashmë ka rrëmbyer zemrat e publikut shqiptar, posaqërisht të femrave,...

“Këndi i artë” në shtëpinë e Adelina Tahirit

Adelina Tahiri është emër shumë i lakuar në mediet rozë. Adelina Tahiri është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht publikon imazhe të...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!