Ku është “zhdukur” Kallashi, çfarë ndodhi me jetën e saj?

Është valltarja më e përfolur e medieve rozë, ku pas sukseseve të shumta u largua nga skena. Për famën e arritur shpesh thoshte se...

Nuk pritej kaq shpejt, Teuta Krasniqi jep lajmin e madh

Teuta Krasniqi përveçse një aktore që shquhet për talentin e lindur, ajo shquhet edhe për bukurinë që ka. Një femër që u citua shpesh për...

Ish i dashuri i Era Istrefit s’din çka me bo me femra (Foto)

Faton Shoshi është ish menaxheri e ish i dashuri i këngëtares Era Istrefi. Ai, e ndihmoj këngëtaren që të prekte ëndrrën e madhe, që...

Blerim Destani kërkon ndihmën tuaj(FOTO)

Aktori i njohur , Blerim Destani, është një personazh mjaft i ndjekur nga fansat në rrjetet sociale. Ai është nga miqtë më të mirë të...

Era rrezikon të mos këndojë në kampionat, përse?

Ditë më parë u dha një lajm i madh për Era Istrefin. Aty thuhej se këngëtarja nga Prishtina me famë botërore do të jetë zëri...

Ilda Bejleri duket tejet atraktive në të zezë

Ilda Bejleri gjithmonë shfaqet atraktive. Prezantuesja e emisioneve sportive edhe një herë ka treguar se di të duket bukur. https://instagram.com/p/BhT04bxBHgi/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_profile_upsell_logged_in_control Me pak makijazh dhe flokë të lëshuar,...

Një burrë si ai i Afërditës, shikoni çfarë befasie i bëri me mëngjes në...

Afërdita Dreshaj për disa ditë ka qëndruar në Tiranë. Së fundi, ajo përfundoi angazhimet në Tiranë dhe është kthyer në Pragë tek bashkëshorti i saj...

“Plas sherri” mes motrave Vjollca: Legene, mos të të nxjerr fotot…/FOTO

Dy motrat Vjollca janë gjithmonë në qendër të vëmendjes për cdo postim që bëjnë në rrjetet sociale. Luana kujtoi momentin kur motra e saj e...

“Xhesika” e serialit “O sa mirë” ju joshë me këtë pamje (Foto)

Që kur u bë publike lidhja e saj me djalin e presidentit, ajo u bë mjaft e përfolur në media, shkruan GazetaBlic. Flasim për modelen...

David Beckham e pranon se ka krizë në martesën e tij me Victorian

Martesa e David e Victoria Beckham po ka 'telashe'. Ish-futbollisti ka befasuar të gjithë me deklaratën e tij më të fundit. Kohëve të fundit po ka...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!