Genta Ismajli shfaqet elegante në të bardhë, ndërsa provokon me gjoksin

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli ka mbajtur së fundmi një koncert me rastin e festës së 8 marsit. Si në çdo paraqitje të saj, edhe...

Me këngë e hare, ja si festuan Vjollcat mbrëmë

Marina dhe Luana Vjollca janë dy femrat më të komentuara të ekranit shqiptar. Në rrjete sociale, dyshja janë shumë aktive, ku publikojnë imazhe nga çdo...

Elvana shfaqet me plot stil në rrugë (FOTO)

Po realizon një set të ri të fotografive. Këngëtarja Elvana Gjata ka hedhur disa fotografi në Instagram ku shihet se është veshur me stil se...

Angela Martini zbulon profesionin e ri (FOTO LAJM)

Angela Martini është duke shijuar një nga periudhat më të këndshme në jetën e saj. Që pas martesës me miliarderin rumun Dragos, të gjithëve na ka...

Youtube shpërblen Flori Mumajesin

Më mirë vonë se kurrë. Kanali Youtube ka shpërblyer Flori Mumajesin me butonin e argjendë për shkak të mbledhjes së ‘subscribe’ e që i ka...

Ryva Kajtazi feston ditëlindjen, ja sa vite mbush ajo (FOTO)

Sot është një ditë e veçantë për këngëtaren e njohur, Ryva Kajtazi, shkruan GazetaBlic. Ajo sot feston ditëlindjen e këtë e ka bërë të ditur...

Eni Koçi me fustan transparent, ‘harron’ të vesh të brendshme (FOTO)

U bënë vite qe ajo është pjesë e skenës muzikore, shkruan GazetaBlic. Flasim për këngëtaren nga Shqipëria, Eni Koçi e cila karrierën muzikore e nisi...

Dua Lipa zhvishet në plazh, reklamon gjoksin edhe pse e ka të vogël (Foto)

Pas shumë sukseseve e çmimeve që mori gjatë muajve të fundit këngëtarja Dua Lipa ka nisur pushimet, shkruan lajmi.net. Ajo në rrjetet sociale ka publikuar...

Kush i solli kaq shumë dhurata Egzonës, a do të reagoj Albatriti?!

Egzona është bashkëshortja e këngëtarit të njohur kosovar, Albatrit Muqiqi si dhe reja e Nysretit dhe Meritës, gjithashtu këngëtarë shumë të njohur dhe të...

Kështu Meda i ‘kalli’ gratë për 8 Mars (Foto)

Datën e ka pasur të zënë. Këngëtari Meda është një nga emrat të cilët kanë qenë të angazhuar për argëtimin e grave në restorante, të...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!