Ja çka thotë Fatmir Spahiu për inkuadrimin e Adem Mikullovcit në politikë

Aktori i njohur Adem Mikullovci tash e disa muaj ka nisur rrugëtimin e tij në politikë.Ai është bërë deputet në Kuvendin e Kosovës dhe...

Ja ku do të mbahet koncerti i Rita Orës në Prishtinë

Rita Ora do të prezantohet me një koncert me rastin e dhjetëvjetorit të Pavarësisë së Kosovës, shkruan KultPlus. Ky koncert do të mbahet më 17...

“Netë të zjarrta na presin yll”, Bleona Qereti provokon Faton Shoshin (FOTO LAJM)

Këngëtarja Bleona Qereti është një ndër emrat më të përfolur në industrinë e shoëbiznesit shqiptar por jo vetëm pasiqë ka ditur ti rrëmbej fokusin edhe ndërkombëtarëve. Ka disa...

Berisha flet për jetën luksoze të Armina Mevlanit… dhe e justifikon

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka folur për të parën herë, lidhur me jetën luksoze që bën partnerja e të birit, Armina Mevlani. Ai u pyet nga...

Zbulohet një foto “shokuese” e Big Mamës, ja si dukej para se të bëhej...

Këngëtarja nga Maqedonia të cilën e dojnë të gjithë shqiptarët për shkak të humorit që mban, së fundi i bëfasoi ata me ndryshimin në...

Bebe Rexha krah këngëtarit të famshëm

Bebe Rexha do të jetë e ftuara special në turneun ”24 Magic World Tour” të këngëtarit të famshëm Bruno Mars. Fituesi i gjashtë çmimeve në...

Në foton e fundit Ema Uka po duket e mahnitshme

Aktorja e njohur, Ema Uka ka realizuar një fotosesion të ri. E veshur me një fustan të gjatë, ajo duket për bukuri. Uka kësaj radhe është...

Dua Lipa e thjeshtë por fantastike

Dua Lipa ka filluar mbarë vitin 2018. Përpos sukseseve të shumta që arriti nga viti në vit në muzikë, ajo ka qenë shumë aktive edhe...

Gjysteja vazhdon t’i çmend fansat, prapë tregon gjoksin gjigant

Këngëtarja Gjyste Vulaj po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes se mediave Ajo përsëri ka treguar gjoksin e saj gjigant. Edhe pse nuk ka pasur...

Anxhelina shfaqet shumë sensuale në këtë foto

Bukuroshja Anxhelina Hadergjonaj ka treguar edhe njëherë se sa sensuale është Anxhelina, e cila jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka bërë një foto...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!