Eni Çobani reagon për Agron Llakajn: Ja çfarë do i thoja po të më...

Juristja e njohur Eni Çobani ishte e ftuara e kësaj jave në programin e IN “Një kat më lart’’ me Ermal Peçi. Zonja Eni, siç...

Shfaqet si rrallëherë Redia, motra e vogël e familjes Hoxha (FOTO LAJM)

Padyshim që Lori Hoxhakonsiderohet si një nga vajzat më të bukura dhe më me stil në Shqipëri. Edhe Sara, motra më e vogël në fakt është gjithashtu shumë...

Me kurorë në kokë ‘Xhbanja’ e ‘O sa mirë’ tregon pak nga gjoksi saj

Një femër me një karakter të fortë që më së paku ngjan në një grua. Ky është roli që aktorja Arjola Demiri e ka në...

Vajza përgatituni, Ledri do ju çmend me stilin e ri të flokëve

Ai është një nga reperët më të kërkuar në vend, shkruan GazetaBlic. Flasim për Ledri Vulën ku çdo këngë e tij kthehet në hit. Por, përveç...

Familje e famshme: Dua Lipa krenare për gjyshin

E lumtur për rrënjët e saj, artistja postoi në “Instagram” kopertinën e një libri që mban autorësinë e gjyshit të saj, Seit Lipa. Libri me titull “Kosova në periudhën e rindërtimit”,...

Elvana Gjata poston foton, Oriola Marashi i lë këtë koment (FOTO LAJM)

Oriola Marashi është një ndër modelet më seksi shqiptare, ndërsa Elvana ndër këngëtaret më të pëlqyera. Së fundmi Elvana ka publikuar në Instagramin e saj look-un që do të ketë në videoklipin e ardhshëm. E veshur...

Rezarta Shkurta gjen mënyrën e duhur që vajza e saj mos të bëjë naze...

Këngëtarja Rezarta Shkurta është shprehur gjithmonë në rrjete sociale rreth kujdesit që ka për vogëlushen e saj Hera. Këtë herë ajo ka publikuar në Instastories...

Orinda Huta na sjellë pranverën brenda një imazhi të vetëm

Këngëtarja dhe moderatorja Orinda Huta ka publikuar në rrjete sociale disa foto mjaft pranverore. Në këto foto Orinda duket më në formë se kurrë ndërkohë...

Zbulohet e vërteta për biseksualitetin e Kendall Jenner (Foto)

Kendall Jenner është njëra nga modelet më të njohura në botë dhe jo vetëm. Ajo është edhe pjesë e familjes së famshme Kardashian/Jenner. Kendall Jenner është...

Pas ndarjes nga Gigi, Zayn Malik bën tatuazh të ri

Këto ditë çifti Zayn Malik dhe Gigi Hadid kanë befasuar të gjithë me lajmin e ndarjes. Ishte vet këngëtari ai i cili njoftoi përmes rrjeteve...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!