23.5 C
Macedonia
E shtunë, Korrik 22, 2017

Kur gruaja e Ramush Haradinajt e kallë Vallen e Rugovës

Moderatorja e lajmeve në RTK, Anita Haradinaj njëherësh edhe bashkëshortja e liderit të AAK-së, ishte pjesë e “Ballos shqiptare” të organizuar ditë më parë...

Aktorja e njohur njujorkeze Drita D’Avanzo, pozon me flamurin Shqiptarë

Aktorja e njohur njujorkeze me origjinë shqiptare Drita D’Avanzo, e cila jeton në Staten Island - New York, ka pozuar me një flamur shqiptar,...

Dafina Zeqiri prezanton të dashurin e ri

Kohët e fundit është përfolur për një lidhje të këngëtares Dafina Zeqiri, me një mashkull latin nga Republika Domenikane. Madje është thënë se ai ka...

Plas “skandali” në Top Show! VIP-at shqiptarë, me fustane borxh shkojnë nëpër festa!

Disa VIP-a të famshëm shqiptarë marrin fustane borxh për të marrë pjesë në vente. Ky është “skandali që ka shpërthyer vetëm pak minuta më...

Mirëmëngjesi ju thotë Shkëndija me sytë e vjollce

Shkëndija Mujaj rrallë harron t’i uroj mëngjes fansave dhe ndjekësve të saj në Instagram. Këtë here ajo ka ardhur para jush me sy vjollce,...

Noizy dhe Blerim Destani të pandashëm

Një miqësi që vijon të jetë e fortë pavarësisht kufinjve. Reperi shqiptar Noizy dhe aktori Blerim Destani, duket se janë të pandashëm nga njëri-tjetri....

Pas ndarjes, Aurela Hoxha darkë me Vesel Kurtishajn

Aurela Hoxha dhe Vesel Kurtishaj janë fotografuar mbrëmë në një nga restorantet e kryeqytetit duke darkuar bashkë. Nuk dihet ende nëse mes tyre ka vetëm...

Nxihet zogu

Luku i saj i gjithi “Black” ka rënë shumë në sy tek ndjekësit e rrjeteve sociale. Është fjala për këngëtaren Tuna, e cila si...

Geti zbulon detaje për Marinën (Foto)

Marina Vjollca kishte një mysafirë special në emisionin që e udhëheq “Procesi Sportiv”. Bukuroshja shqiptare kishte ftuar të dashurin e saj, reperin Getoar Selimi. Megjithëse Marina...

Ekskluzive: Ja foto e parë e Andrrës shtatzënë (Foto)

Dasma e çiftit Sinan Hoxha & Andrra Destani bëri bujë të madhe mediatike Këngëtari Sinan Hoxha këtë vit ishte shumë aktiv nëpër mediat rozë. Edhe pse...