20.9 C
Macedonia
E hënë, Korrik 17, 2017

Xhensila Myrtezaj buzët operacion? Krahasoni këto foto

Është një nga këngëtaret më të pëlqyera të skenës shqiptare, por shpesh Xhensila Myrtezaj është komentuar sa i përket operacione plastike, të cilat gjithnjë...

Kështu duken këngëtaret tona pa grim (FOTO)

Nëse ndonjëherë jeni mërzitur kur shikoni sesa perfekte janë vajzat e showbizit shqiptar, pasi të shikoni fotot më poshtë do të mendoni ndryshe. Ato janë...

Nuk do ta besoni se sa i ka ngjarë Renee babait të saj Robertit...

Ka kohë që këngëtari Robert Berisha është bërë baba. E vajza e tij Renee i ka ngjarë shumë atij, shkruan lajmi.net Këtë gjë e ka bërë...

Cima sot e ka ditëlindjen, a e dini sa vjeç është (FOTO)

Humoristi i njohur kosovar, Rasim Thaçi i njohur si Cima sot feston ditëlindjen e tij të 68-të. Cima i ka bërë bashkë dy "dosta" në...

Këngëtari i lidhur me djallin ndalohet të këndojë në Verona

Qytetarët e Villafrancas, në Verona të Italisë, kërkojnë që koncerti i Marilyn Manson të mos zhvillohet, për shkak të së shkuarës në mënyrë të...

“Nazire” nga seriali ‘Më fal’ befason me pamjen në jetën reale (FOTO)

Aktorja turke e serialit të famshëm “Beni Affet” (Më Fal), “Nazira” është njëra ndër aktoret e këtij seriali e cila pëlqehet shumë për pozitivitetin...

I dashuri i Luanës dënohet me 6 muaj burg për zënkën me Ledri Vulaj

Krenar Çoçaj e Gazmend Mirena u dënuan me nga gjashtë muaj burg për sulmin ndaj Ledri Vulës. Gjykata Themelore në Prishtinë dënoi sot Krenar Çoçajn...

U divorcuan pesë vjet më parë: Aktori i ‘Ezel’ rimartohet me gruan e parë...

Për publikun shqiptar, Haluk Bilginer u bë i famshëm nga seriali i famshëm turk ‘Ezel’, ku ai luante rolin e Kenan Birkan. Por së fundmi...

Harrojini të gjitha! Kjo superbishë po tërbon plazhin. Shikoni vithet dhe gjoksin gjigand (FOTO)

ë pasmet superseksi e kanë bërë atë një prej femrave më të popullarizuara në Instagram. Maria Villalba, modele venezuelase eshte emri me shume e perfolur. Ajo...

Luana dhe Krenari nuk fshihen më…shikoni çfarë ka ndodhur në ditëlindjen e tij (FOTO)

Ndonjëherë fjalët janë të panevojshme, kur veprat flasin më shumë. Ndonëse as moderatorja Luana Vjollca, as Krenar Çoçaj nuk e kanë pranuar se janë në...