6.1 C
Macedonia
E martë, Tetor 17, 2017

A e dini se Adelina Thaçi është e martuar me këtë deputet (Foto)

Për të kjo është legjislatura e parë si deputet i Kuvendit të Kosovës, e ndoshta kjo ka bërë që deputeti i LDK-së Bardhyl Meta...

Çka thonë bashkëshortët e politikanëve, për ta? (Video)

Jemi mësuar që politikanët kosovarë, t’i shohim çdo ditë në paraqitje publike e debate e intervista televizive. Mirëpo, pak dimë nga jeta e tyre private...

Jonida Maliqi flet rreth ndarjes nga bashkëshorti

Jonida Maliqi është ndër këngëtaret e cila jetën e saj private e ka mbajtur gjithmonë larg vëmendjes së publikut. Ajo në media ka zënë vend...

Kur Naimi dhe Mihrija nuk ishin të bukur si sot (Video)

Çifti i njohur dhe i pandarë, Naim Abazi dhe Mihrije Braha duke shkuar nga pleqëria po bëhen më të bukur. Ata nuk ishin dikur...

‘Çmendet’ Shkëndije Mujaj, gati i del ‘zogu’

Këngëtarja e mirënjohur Shkëndije Muja nuk po ndalet pasi sërish kthehet në qendër të vëmendjes pasi ka bërë publike disa foto provokuese. Ajo së fundmi...

Armina Mevlani seksi në ‘Milano Fashion week’ (Foto)

Armina Mevlani ka sjell detaje të reja nga java e modës në Milano, ku ndodhet prej disa ditësh. Këtë e njofton vetë ish-Miss Albania, e...

Kjo është reja e Shyhrete Behlulit (Foto)

Këngëtarja Shyhrete Behluli, do të bëhet shumë shpejt edhe vjehërr, pasi djali i saj Kushtrimi ka kohë që është në lidhje me një vajzë. Learta...

Olivia Wilde zhvishet tërësisht lakuriq (Foto, +18)

Seriali “Vinyl” ka tërhequr vëmendjen e botës së muzikës, e cila përshkruan periudhën e viteve të 70-ta të shekullit të kaluar. Por, më shumë se...

Shkëndija i quan katundare “Tunën, Dafinën, Norën e Teuta Krasniqin” (Foto)

Jemi mësuar të shohim me publikime të fotografive dhe video seksi në rrjetet sociale. Por, së fundi Shkëndije Mujaj ka lënë një mesazh në llogarinë...

Sipas Labit, ja pse pse po shkatërrohet bota (Foto)

Labinot Tahiri ka filluar të mbledh para për ta ndihmuar Valona Ponikun dhe ka treguar se pse po shkatërrohet bota. Këngëtari edhe sot ka bërë...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!