13 C
Macedonia
E mërkurë, Tetor 18, 2017

Luana po kopjon !?

Personazhet e famshëm të ekranit shqiptar i kemi parë shpesh herë të kopjojnë njëri-tjetrin në mënyrën se si vishen. Por ato nuk janë të vetme,...

Monica Bellucci ka origjinë shqiptare

E kemi parë dhe shumë meshkuj e kanë dëshiruar për bukurinë e saj, por kurrë nuk e kanë kuptuar që origjina e saj është...

Edhe mediat polake e krahasojnë Shkëndijën me Kim Kardashian (Foto)

Pas gazetës britanike, Mirror, duket se fama e këngëtares shqiptare po rritet. Edhe mediat polake kanë shkruar për Shkëndije Mujajn, të cilën e krahasojnë me...

Vildane Zeneli, ja si është dukur dikur pa operacione estetike (Foto)

Sot ajo konsiderohët një “bomb”, një ndër fëmrat më të bukura shqiptare me linjat trupore, që po befason fansat e saj në rrjetet sociale. Por...

Burri i Shkurte Fejzës flet rreth haraçit 170 mijë eurosh!

Bashkëshorti i këngëtares Shkurte Fejza, Hajrush Behluli ka reaguar pas deklaratave të Gani Gecit se Ruzhdi Shaqiri, tashmë i ndjerë, i ka vënë haraç...

Të nominuarit e Oscarit paralajmërojnë film të gjatë në Kosovë

Treshja që udhëhoqi ekipin e filmit që shënoi kthesën historike për kinematografinë kosovare, nuk e ka përfunduar misionin. Regjisori britanik Jamie Donoughue, producenti Harvey Ascott...

Gazeta britanike krahason Shkëndije Mujajn me Kim Kardashian (Foto)

Gazeta britanike, Mirror ka shkruar për këngëtaren kosovare Shkëndije Mujaj. Britanikja ka krahasuar këngëtaren shqiptare  me Kim Kardashian, duke thënë se Mujaj mund t’i bëjë...

Meda dhe Mimoza Shkodra bashkë (Foto)

Këngëtari Meda dhe kolegia e tij Mimoza Shkodra, që të dy kanë arritur shumë suksese në tregun muzikor shqiptar. Dyshja janë shumë të dashur për...

A është Leonora Jakupi ende “beqare” (Foto)

Ajo shquhet për zërin e saj të ëmbël, hic më pak edhe për pamjen e saj të veantë, duke mos lënë anash as elegancën...

Ja vajza e kujt këngëtari të famshëm shqiptar është Dua Lipa

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa nuk e ka mohuar asnjëherë prejardhjen e saj. Ajo me shumë krenari e ka shprehur shpeshherë prejardhjen...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!