3.8 C
Macedonia
E hënë, Nëntor 20, 2017

Ja me çfarë merren këngëtaret shqiptare përveç muzikës

Përfitimet nga muzika kanë bërë që ato të nisin edhe bizneset e tyre private. Disa nga këngëtaret shqiptare tashmë kanë biznese të suksesshme të cilat...

Kallashi në ditë zie, ja kë humbi ajo (Foto)

Valltarja Donjeta Kosumi, sot ka një ditë shumë të keqe, kjo pasi qe ajo ka humbur një përson qe siç duket ka rëndësi të...

Adelina dhe Shpati kapen mat në krahët e njëri-tjetrit (Foto)

Qysh prej kohës kur Shpat Kasapi dhe Afërdita Dreshaj ishin në një lidhje, shoqja më e mirë e çiftit ishte Adelina Tahiri. Pasi çifti u...

MTV zgjedh Dua Lipën artisten e re të muajit

Sajti i medias së rëndësishme botërore MTV, thotë se artistja kosovare Dua Lipa është definicioni i një “këngëtareje në flakë” . Portali i MTV-së e...

Çka po bën në Prishtinë Çiljeta? (Foto)

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga, do të vjen me diçka të re. Këtë e ka bërë të ditur përmes llogarisë së saj Instagram ku ka njoftuar se...

FOTO/ Gold AG zbulon lidhjen që ka me këtë vajzë

Pas publikimit të shumë fotografive bashkë me reperin Gold Ag, u përfol se vajza e cila i qëndronte shpesh përkrah, është e dashura e...

VIDEO/ Emina Cunmulaj, një malësore e vërtetë!

Kush tha që martesa me një hebre dhe jetesa në Shtetet e Bashkuara të Amerikës mund të ndikoj që të zbehen traditat shqiptare ?! Kjo...

A e dinit se është rrahur Sinan Vllasaliu nga Polici Serb?

Kosova vuajti gjatë e pa faj. Vitet e luftës së pamëshirshme, që shkaktuan dhimbje të pashërueshme, nuk harrohen lehtë. Sepse lufta nuk lë vetëm...

Këta janë disa nga beqarët dhe beqareshat e estrdës sonë (Foto)

Këta janë artistët që gjithmonë nëpër intervista deklarohen si beqarë. Në mesin e beqarëve e beqareshave të estradës sonë ka aktorë, këngëtar e moderator. Këto...

Më në fund feston diçka Aziz Salihu (Foto)

I biri i legjendës së boksit, Aziz Salihu, Mentori, është martuar me Gresën, një shqiptare që jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Familja Salihu...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!