3.8 C
Macedonia
E hënë, Nëntor 20, 2017

Dafinës i del gjoksi (FOTO)

Dafina Zeqiri nuk ka të ndalur së provokuari. Ajo para pak çasteve ka publikuar disa fotografi teksa shihet duke ekspozuar paksa gjoksin. Kjo nuk është hera...

Shkëndije po i ‘çmend’ edhe femrat me ‘twerk’ (Video)

Shkëndije Mujaj duket se nuk i ka fansa vetëm gjininë mashkullore. Pas saj po “çmenden” edhe gjinia e bukur, femrat.Kështu së paku mund të shihet...

Mashkulli i vetëm që i është ulur në prehër Olta Gixharit (Foto)

lta Gixhari ka bërë të ditur një fakt mjaft interesant nga jeta e saj. Ajo në emisionin “Në 1 Javë” ka komentuar fotografinë e publikuar...

6 Motrat Mustafa zbulojnë të fshehtat e njëra tjetrës! (Video)

Nuk janë vetë motra, por edhe shoqe dhe shumë lidhura në mes vete..... https://www.youtube.com/watch?v=hGgRM4xcx0s

Rita në shënjestër të paparacive, vijnë fotografi të reja nga pushimet (Foto)

Rita Ora ka vazhduar të jetë nën fokusin e aparatit gjatë pushimeve të saja në Miami. Këngëtarja shqiptare ka qenë në shënjestër të vazhdueshme të...

Ceca me seks skandal, i publikohen fotot (FOTO+18)

Këngëtarja e njohur Svetlana “Ceca” Raznatovic pas vdekjes së burrit Arkan-it asnjë lidhje nuk e ka bërë publike dhe thotë se asnjehrë nuk e...

Sa paguhen këngëtarët e estradës për një performancë?

Thashethemet rreth pagesave në natën e Vitit të Ri, festa, dasma e klube nate Shumica e presin festën e fundvitit për të vjelë sa më...

Djaloshi kumanovar i përngjan Shkodran Mustafit (Foto)

Shkodran Mustafi, futbollisti i njohur shqiptar i skuadrës spanjolle, Valencia dhe kombëtares gjermane të futbollit, nuk e di se në Çerkez të Kumanovës është...

Zajmina nis vitin 2016 më seksi se kurrë (Foto)

Këngëtarja, Zajmina Vasjari di të provokojë shumë kur ajo do. Në foton e fundit ajo vjen si asnjëherë tjetër, e veshur me një fustan super...

Kallashi ju shanë të gjithëve (FOTO)

Donjeta Kosumu- Kallashi ka plasur së shari. Ajo ka fyer të gjithë fansat e saj duke u thënë q..ti dhe ti e edhe ti...në...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!