6.7 C
Macedonia
E shtunë, Nëntor 18, 2017

Emine Çunmulaj: “Burri më trajton si mbretëreshë /FOTO

Supermodelja shqiptare, Emine Çunmulaj, thotë se është shumë krenare me burrin e saj. Ajo përmes një postimi në Facebook ka treguar se biznesmeni i...

Aktorja turke Hazal Kaya refuzon serialet televizive

Shumë nga producentët turq e kanë kërkuar aktoren bukuroshe Hazal Kaya, e njohur për rolin e Nihalit në serialin “Dashuri e ndalur”, që është...

Wow, Çiljeta bëhet bionde (Foto)

Këngëtarja Çiljeta ka ndërruar komplet stilin e saj. Ajo kësaj radhe është shfaqur shumë më ndryshe nga jemi mësuar ta shohim çdo herë. Çiljeta ka...

Aurela Gaçe “zbulon” një sekret (Foto)

Këngëtarja e mirënjohur nga Shqipëria, Aurela Gaçe, jo rrallë herë na bënë të qeshim me batutat që vetëm ajo dinë të na i thotë. Se...

Kënga e re e Rita Orës, titullohet “Kosovo”

Këngëtarja shqiptare Rita Ora në një intervistë dhënë për DePaulia ka thënë që është në përgatitje të albumit të saj të ri, ku pjesë...

Surprizë nga Rita Ora …

Këngëtarja Rita Ora është duke qëndruar në New York për “Javën e modës”, ndërkohë që qëndrimin aty është duke e shfrytëzuar edhe për promovimin...

Holta Dulaku tallet me Drini Zeqon

Me sa duket, marrëdhëniet mes producentes së DWTS dhe ish-prezantuesit të show-t të V+, Drini Zeqo, vazhdojnë të jenë të qëndrueshme, ose të paktën,...

Ja kush është bukuroshja që i “mori” punën Marina Vjollcës

Këtë javë në emisionin futbollistik Procesi Sportiv, u vu re mungesa e Marinës teksa në krah të Edi Manushit qëndronte një vajzë seksi brune....

Tuna, Cozmanit: Tash që nuk e ke më, do me plas! (Foto)

Jo shumë kohë më parë qifti më i përfolur i estradës i ka dhënë fund lidhjes se tyre. Tuna dhe Cozman janë ndarë pak kohë...

Shpat Kasapi në lidhje me një ruse (Foto)

Këngëtari Shpat Kasapi ka nisur një romancë të re dashurie. Megjithëse që nga ndarja me këngëtaren dhe modelen Afërdita Dreshaj, Shpati ka mbajtur të fshehtë...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!