9.8 C
Macedonia
E hënë, Tetor 16, 2017

Kujt i tha Adelina Berisha ‘Jo mo’ (Video)

Adelina Berisha së fundi lansoi këngën dhe videoklipin e saj më të ri të titulluar “Jo mo”, por ende nuk zbulon se kujt ia...

Aurela Gaçe publikon këngën me Dr. Florin

Aurela Gaçe ka publikuar sot këngën që ka realizuar me Dr. Florin përpara se ai të ndërronte jetë. Kënga e tyre mban titullin “Baba në...

Mbajuni, edhe Ingrid Gjoni po vjen me projekt të ri

Këngëtarja nga Shqipëria, Ingrid Gjoni ka një kohë që nuk ka publikuar këngë për fansat e saj. Mirëpo siç duket ajo ka ndërruar mendje dhe...

Shpat Kasapi ne Monako me te dashurën? (Foto)

Këngëtari Shpat Kasapi në rrjete sociale ka hedhur një foto ku duket i përqafuar me një vajzë të panjohur. Këngëtari është për disa pushime...

Reagon Tuna dhe Cozman:”Nuk jemi arrestuar mos shpifni”(Foto)

Sot ne mengjes lajmi i arrestimit te rreperit Cozman dhe kengetares Tuna per lende narkotike tronditi mbar opinionin publik. Dy artistet me te pelqyer...

Valë shkarkimesh në Top Channel?

Fundi i sezonit televiziv po shoqërohet me ndryshime në strukturat drejtuese të televizionit Top Channel. Vetëm pak ditë më parë, lapsi.al, mësoi se një...

Geti duet me Luana Vjollcën!

Pasi deri më tani ka lancuar shumë duete me këngëtare femra tashmë të njohur, rep këngëtari Getoar Selimi është duke pregaditur surprizën e rradhës...

Nesër, Miss Shqipëria 2015 (Foto)

Ka arritur fundin turi i vajzave të edicionit të këtij viti të “Miss Shqipëria”. Tridhjetë konkurrentet e këtij spektakli i kanë kapërcyer me kohë...

Tuna dhe Cozman kapen me hashash në qendër të Tiranës

Dy këngëtarët Altuna Sejdiu dhe Cozman (Ylber Loti), u arrestuan gjatë natës nga policia e kryeqytetit. 30-vjeçari i njohur me pseudonimin Cozman u kap me...

Çka po bën Genta me Labin

Këngëtarja Genta Ismajli ka bërë të ditur se kënga e re “Shkurt e Shqip” do të jetë një bashkëpunim. Nëpërmjet rrjetit social “Facebook”, krijuesja e...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!