Monday, January 22, 2018

Olgera Lleshaj paralajmron Hitin Verorë ” S’nal “

Gjatë intervistes për gazeten Ora ajo tregon se ” Projekti i ri është një këngë ritmike punuar nga Solrec në Tirane. Klipi nga Max...

Misse Beqiri po shijon pushimet pa burrin Lindergaard

Bukuroshja kosovare, Misse Beqiri, po vazhdon të shijojë pushimet e saj në mungesë të bashkëshortit, Anders Lindegaard. Beqiri ka postuar një fotografi në rrjetet sociale...

Ronela Hajati vjen si “tigër” (Foto)

Këngëtarja shqiptare, Ronela Hajati ka treguar se së shpejti do të vijë me një lansim të ri, transmeton Indeksonline. Në rrjetin e saj social Instagram,...

Rita Ora ndahet nga i dashuri

Rita Orës iu desh të zgjidhte mes dashurisë dhe karrierës dhe u nda nga i dashuri i saj, Ricky Hilfiger, shkruan The Sun. Mësohet se...

Leonora Jakupi e braktisë muzikën?

Këngëtarja e njohur e estradës kosovare, Leonora Jakupi, ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projektë të ri muzikorë, me këtë rast na bën...

Bukuroshja si Angelina Jolie, për dy vjet pa të dashur: Askush nuk më thotë...

Modelja seksi, Veronica Black është 27 vjeçe dhe jeton në Vankuver. Ajo ka qenë gjithmonë interesante për mediat, për shkak të ngjashmërisë së madhe...

I frikohej vetmisë

Miti se të suksesshmit, të pasurit dhe të famshmit nuk kanë probleme sikurse njerëzit e thjeshtë, Salma Heyek e ka thyer gjatë intervistës me...

Të bukura por të tradhtuara (Foto)

Tradhtia, këtë gjë e bëjnë shumë meshkuj. Por, ndonjëherë, për arsye të panjohura, meshkujt i tradhtojnë të dashurat e tyre, të cilat janë të bukura...

Me kë është Flaka në Ulqin?

Vera ka ardhur, i nxehti tropik ka "zbarkuar" dhe shumë njerëz po kërkojnë të gjejnë vendin më të mirë për të pushuar, relaksuar e...
video

Rihanna humb durimin dhe rreh një fanse me mikrofon

Gjatë zhvillimit të koncertit në Birmingham, pjesë e “World Tour”, këngëtarja Rihanna ka goditur me mikrofonin e saj një fanse shumë këmbëngulëse, që e...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!