Kim Kardashian për grimierin shqiptar: Nuk e kisha ëndërruar kurrë këtë…/FOTO

Një ndër femrat më me influencë në botë, Kim Kardashian ka cmendur rrjetin me fotografitë e saj ku shfaqet e veshur me një body...

Miku i tij i zbulon vesin më të keq Ermal Mamaqit

Një nga njërëzit më pranë aktorit të humorit dhe drejtuesit të emisionit Xing, ka zbuluar se si është të punosh me Ermal Mamaqin. Në studion...

Eva Murati kritikon Luanën, fansat e Luanës i dalin në mbrojtje (FOTO)

Eva Murati dhe Luana Vjollca sot janë bërë objekt i një debati nëpër rrjetet sociale. Moderatorja e njohur Luana Vjollca është shpeshherë në qendër të...

Pas Feros, tani kërcënohet edhe Getinjo! (Foto)

Fero pati marrë kërcënime të vazhdueshme nëpërmjet rrjeteve sociale. E më pas ai u sulmua edhe fizikisht nga katër persona, rast me të cilin u...

Kënga e re e Korab Shaqirit nuk lidhet me jetën private – hidhen poshtë...

Korab Shaqiri vetëm ditë më parë publikoi videoklipin e tij të ri. Këngëtari shqiptar lansoi ditë më parë projektin “Dashuri e këputur”. https://youtu.be/wm5UvqyEUmU Kjo baladë e bukur...

Kur Marina Fara nuk rri dot pa treguar “mollat” e saj (Foto)

Duke qenë vajza e këngëtares Eli Fara, emri i saj u bë i njohur në media, shkruan GazetaBlic. Por, me paraqitjet e saj në rrjete...

Kjo nuk është pritur: Korab Shaqiri ndahet nga bashkëshortja? (Video)

Pas tri viteve, këngëtari Korab Shaqiri duket se i ka dhënë fund martesës së tij. Magazina.al, nga burime të afërta me çiftin, ka mësuar se...

Greta bën shqiponjën me duar: Krenare që jam shqiptare

Greta Koçi ka treguar anën patriotike, ndërsa fansat e kanë pëlqyer këtë gjë. Në një fotografi të publikuar në rrjetet sociale, këngëtarja e ka bërë...

Pasi e kaloi krizën e rëndë shëndetësore, ja çfarë bën ish-Miss Kosova

Ish-Miss Kosova, Arbnora Ademaj si duket e ka tejkaluar plotësisht krizën shëndetësore e cila e detyroi t’i nënshtrohet operimit dhe këtë e bëri cilën...

Kujt i shpall sfidë Luana Vjollca?

Këtë të dielë moderatorja Luana Vjollca, ka shpallur një sfidë të hapur në rrjetin social Instagram. Por kë po sfidon Luana? Moderatorja ka publikuar...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!