EKSKLUZIVE/ Ikën Vlahutin, ja kush është ambasadori i ri i BE në Shqipëri. Emri

Bashkimi Europian ka emëruar ambasadorin e ri të BE-së në Shqipëri. Pas përfundimit të mandatit të kroates, Romana Vlahutin, BE ka zgjedhur një personalitet të...

Paloka: Xhafaj bën karshillëk, po i kujtoj arsyet pse duhet të ikë

Sfidës që Ministri Xhafaj i bëri kreut të demokratëve Lulzim Basha i është përgjigjur nënkryetari i PD-së, Edi Paloka. Në një deklaratë për mediat, Paloka...

Ruçi darkë për pjesëmarrësit në Mëngjesin e Lutjeve: Të heqim dorë nga kapërdisja ballkanike

Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë Gramoz Ruçi shtroi një darkë për pjesmarrësit në Mëngjesin e Lutjeve për Europën Juglindore. Ruçi tha se mëngjesi i lutjeve...

Arrestohet 18-vjeçari në Durrës, plagosi me thikë një 20-vjeçar

Dy ditë nga plagosja e 20-vjeçarit E. M. në Durrës, policia ka vënë në pranga personin e dyshuar si autor të kësaj ngjarje, i...

EKSKLUZIVE/Ceca: Si hynëm me Arkanin në Shqipëri në vitin 1996, biznesmeni i njohur shqiptar...

Nga Bardhyl Berberi Si e investigoi ish-komisari Besnik Sana hyrjen e Arkanit në Tushemisht? Ceca, këngëtarja serbe  emri i vërtetë i së cilës është Svjetllana Raznatoviç, bashkëshortja...

Gjermanët arrestojnë ish- Prokurorin e Përgjithshëm Adriatik Llalla

Burime të sigurta pranë autoriteteve gjermane i kanë konfirmuar “Pamfleti”-it se ish- Prokurori i Përgjithshëm i Shqipërisë është ndaluar nga organet ligjzbatuese gjermane dhe...

Skandali në Shqipëri: Nxënësit 11-vjeçarë shqiptarë pyeten nëse kanë bërë seks anal

Një studim kombëtar që synon të zbulojë më shumë mbi sjelljen shëndetësore të nxënësve shqiptarë të moshës 11, 13 dhe 15 vjeç ka ngjallur...

Donald Lu emërohet ambasador në Kirgistan

Ambasadori amerikan , Donald Lu do të mbahet mend gjatë nga shqiptarët, për investimin direkt në reformën në drejtësi. Diplomati amerikan pritet të largohet në...

Opozita proteston të shtunën, Rama atë ditë do të largohet nga Tirana. Ja ku...

Këtë të shtunë ne oren 11:00, opozita ka lajmëruar dhe ka marrë leje për protestë, ku do të kërkojë dorëheqjen e ministrit të Brendshëm...

Protesta masive e opozitës të shtunën në Tiranë

Këtë të shtunë ne oren 11:00, opozita ka lajmëruar dhe ka marrë leje për protestë, ku do të kërkojë dorëheqjen e ministrit të Brendshëm...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!