Rama publikon pamje nga stadiumi ‘Arena Kombëtare’, qytetarët e tallin në rrjet: Po i...

Kryeministri Edi Rama ka postuar mëngjesin e sotëm një video mbi punimet që po kryhen në stadiumin “Arena Kombëtare”. Video e publikuar nga Rama...

Eksploziv makinës në Fier, ja dy pistat që po hetohen…

Të tjera detaje janë zbuluar nga policia lidhur me shpërthimin e ndodhur mbrëmjen e djeshme në Fier, shtetasi Ervin Memo 38 vjeç. Shpërthimi ndodhi sapo...

‘Arena Kombëtare’/ Ja si Berisha ironizon Ramën me Kullën…

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka ironizuar Kryeministrin Edi Rama lidhur me postimin që ky i fundit bëri në rrjetet sociale mbi punimet që po kryhen...

Historia e trishtë e burrit që vrau kushëririn: “Më shitën motrën, më poshtëruan gruan”

Pjetër Marku prej ditësh jeton vetëm me ujë të përzier me sheqer, ndërsa për të tashmë çdo gjë është e pamundur, pasi Tuberkulozi nga...

Fushë Krujë, tritol banesës së Drejtorit të Paraburgimit

Një sasi lëndë plasëse ka shpërthyer në banesën e Zazmi Demerxhiu në fshatin Ahmetaq të Fushë Krujë. Eksplozivi ka shpërthyer në afërsi të banesës....

Dorëzohet Basha, i hap rrugë rikthimit të Topallit në Këshillin Kombëtar të PD

Gjatë mbledhjes së Këshillit Kombëtar të PD për ndryshimet në statut është miratuar propozimi që anëtarë të Këshillit Kombëtar të jenë edhe ish kryetarët...

Paloka: Ja pse nuk u miratua neni për dorëheqjen e Bashes

Pas 4 orësh debat, është miratuar statuti i ri në. Menjëherë pas përfundimit të votimit, ka folur edhe nënkryetari i PD, Edi Paloka. “E rëndësishme...

A kërcënove Ramën me shprehjen “nuk ka bir nënë dhe kur**”? Tahiri: Nuk e...

Arjan Çani e pyeti Saimir Tahirin lidhur me deklaratën e tij të bërë një ditë më parë para gazetarëve “për mua ka vlerë e...

Sot në Shqipëri aterruan helikopterët Apaçë në Zadrime të Lezhës

Pas arritjes së marrveshjes ndërmjet Republikes së Shqiprisë dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës,Shqipëria do të jetë kryeqendra e Ballkanit për bazat e SHBA-ve...

‘Mos më dëboni se do më vrasin!’: Shqiptari hyn në grevë urie dhe etjeje...

Autoriteti belg i emigracionit do ta dëbojë një shqiptar në vendin e tij, i cili konsiderohet si vend ‘me prejardhje të sigurt’, por ky...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!