Ibrahimovic befason tifozët me klubin e ri

Zlatan Ibrahimovic është pranë finalizimit të marrëveshjes për transferim në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Zlatan Ibrahimovic ka gjetur klubin e ri. Mediat angleze raportojnë se...

Di Biagio planifikon formacionin kundër Argjentinës

Italia bëhet gati për ndeshjen miqësore ndaj Argjentinës. Trajneri i përkohshëm i Italisë, Gigi Di Biagio ka vendosur formacionin me të cilin kombëtarja e kaltër...

“MESSI KOLLITET NË KOMBËTAREN E ARGJENTINËS”, THOTË SELEKTORI SAMPAOLI

Jorge Sampaoli mund të jetë trajneri i Argjentinës, por ai është i bindur se lider i vërtetë i skuadrës në fushë, është Lionel Messi. Numri 10...

Nën masa të mëdha të sigurisë, hendbollistet e Kosovës vendosen në afërsi të Beogradit

Gjatë këtyre ditëve ka pasur shumë paqartësi rreth një ndeshje me rëndësi për përfaqësuesen sonë të hendbollit për grupmoshat deri në njëzet vjet. Hendbollistet e...

Hysaj, gati për kontratë të re me pagë më të lartë me Napolin

Napoli si duket nuk e ka ndërmend që të ndahet nga mbrojtësi i djathtë i Kombëstares Shqiptare, Elseid Hysaj Lajmet e fundit nga mediat italiane...

Ramadani: Kombëtarja, ëndërr e fëmijërisë, për fitore me Norvegjinë

Në fillim Partizani, më pas përfaqësuesja e 21-veçarëve, transferimi në Danimarka te skuadra Velje, nën drejtimin e Sormanit dhe tani ftesa në Kombëtaren A....

Gareth Bale e kompleton het-trikun, bëhet golashënuesi më i mirë në histori të Uellsit

Bale ka shënuar një tjetër gol kundër Kinës, ku Uellsi po fiton 6-0. Anësori i Real Madridit, Gareth Bale, e ka kompletuar het-trikun në miqësore...

Biletat për ndeshjen Kosovë – Azerbajxhan shiten edhe sot

Kombëtarja e Kosovës U21, sot në orën 19:00, në Stadiumin Olimpik “Adem Jashari” në Mitrovicë, do të luajë ndeshjen e radhës kualifikuese për Evropianin...

Konfirmohet blerja e madhe e Interit

Sulmuesi i Racing Club Lautaro Martinez ka konfirmuar se do të bashkohet me Interin. “Do të jetë një hap i madh për mua.”, transmeton...

ICARDI ZGJEDHË GOLAT MË TË BUKUR, THUMBON MILANIN DHE JUVENTUSIN

“Ishte një e djelë perfekte, sepse erdhi edhe goli i im i 100-të me Inter dhe sepse kemi laujtur si një skuadër e madhe....
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!