Alisson, Perez futet në garë me këtë super-ofertë

Real Madridi është i vendosur të bëjë një ofertë prej 60 milionë euro për të transferuar portierin romak Alisson, raporton Corriere dello Sport, përcjellë...

Trajneri që Neymar e dëshiron tek PSG

Paris Saint-Germain është shumë pranë fitimit të titullit kampion në Ligue 1, por duhet të japë llogari për një fushatë europaine totalisht të dështuar,...

Formacioni i ri i Italisë kundër Argjentinës

Risi pritet të ketë edhe në vendosjen e skuadrës në fushë, teksa Di Biagio po provon formacionin me të cilin do të përballet me...

Milani i Gattusos, i denjë për Championsin

Viti 2018 po i jep Gennaro Gattusos emocione, në skuadrën ku ai njohu shkëlqimin më të madh si futbollist. Në pankinën e Milanit, ai ka...

Spurs, 40 milionë për top sulmuesin e Premier Ligës

Tottenham Hotspurs po përgatitet që ta bëjë një ofertë për sulmuesin e Crystal Palace, Wilfried Zaha, raporton Daily Mail. Klubi londinez është i gatshëm që...

Icardi mbetet në Inter

Agjentja dhe njëherësh gruaja e Mauro Icardit, Wanda Nara, beson se bashkëshorti i saj do të nënshkruajë kontratë të re me Interin. “Nuk mund ta...

Talenti nga Kumanova feston me flamurin shqiptar: Nuk më intereson Maqedonia

Intervistoi: Reshat Ibrahimi Lindon Selahi, është një nga talentet më premtues të skuadrës belge, Standard Liege. Mbrëmjen e së dielës ai shijoi trofeun e...

Entuziazëm në Kombëtare, Hysaj dhe Gjimshiti gati të mërkurën

Kombëtarja Shqiptare zhvilloi pasditen e kësaj të marte seancën e parë stërvitore në prag të ndeshjes miqësore me Norvegjinë, që do të luhet me...

Juve qetëson tifozët, lëndimi i Chiellinit nuk është serioz

Juventusi ka qetësuar tifozët rreth lëndimit Giorgio Chiellinit. Italiani u lëndua në ndeshjen kundër  SPAL-it, por Zonja e Vjetër thotë se nuk ka asgjë serioze. Ky...

FFM-ja, zyrtarisht nisi procesin disiplinor kundër Vardarit

Shqiptar i mirë, shqiptarë i vdekur…… Shqiptar i mirë, shqiptarë i vdekur…… Këto brohoritje si dhe shpalosja e pankartës me përmbajtje politike… 44 Vasal historia...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!