3.8 C
Macedonia
E hënë, Nëntor 20, 2017

Besoni ose jo – telefoni Janus One ofron 90 ditë bateri

Telefonat inteligjentë të ditëve të sotme ofrojnë një sërë veçorish të dobishme, të cilat e bëjnë jetën tonë më të lehtë, por nga ana...

Facebook-u ka një kuti të fshehur që askush nuk e di

Ndoshta ju nuk keni ditur, por ka mesazhe të fshehura në kutinë tuaj në rrjetin social "Facebook" që ju kurrë nuk e keni dintur...

Gjithçka për specifikat e iPhone 7

Çdo vit, eventi i prezantimit të telefonit të ri apele, tërheq mijëra njerëz në mbarë botën. Që me lansimin e iPhone 6 dhe iPhone...

Nokia 9 shfaqet në publik, vjen vitin e ardhshëm

Nokia 9 tashmë është bërë pjesë e shumë rrjedhjeve dhe thashethemeve online. Mirëpo tani për këtë model të ri të telefonit nga Nokia kanë...

Versioni i ri i Galaxy Note do të dalë në mes të gushtit

Kompania teknologjike Samsung Electronics do të hedhë në treg versionin e ri të smartphone Galaxy Note rreth mesit të gushtit, më herët se sa...

‘Çmendet’ Samsung, prezanton Galaxy Deep Sea Blue (VIDEO)

Kohë më parë ka pasur informacione se Samsung planifikon të prezantojë opsionin e ngjyrës së re për telefonin Galaxy Note8- Deep Sea Blue, përcjell...

(VIDEO) Babai nuk ka para ta çojë vajzën në “Disneyland”, ja çfarë krijon në...

Një “epic win” i vërtetë, ai i një babai që nuk kishte para për të plotësuar dëshirën e vajzës së tij të vogël. Fëmija ëndërronte...

Sa orë duhet ta mbushni baterinë e celularit të ri para përdorimit të parë

Me siguri se ju ka rastisur të blini një celular të ri dhe dikush t’ju thotë se para se ta përdorni për herë të...

Mercedes i ri kushton rreth 220 mijë euro

Modeli i radhës i kompanisë Mercedes, i cili premierën do ta mbajë në panairin e veturave në Detroit, është Mercedes-AMG S63 4MATIC Cabrio 130...

Prezantohet koncepti i laptopit me tre ekrane 4K (FOTO)

Kompania për krijimin e kompjuterëve për lojëra, Razer ka zbuluar konceptin e jashtëzakonshëm të laptopit me tre ekrane 4K në shoun e teknologjisë CES...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!