11 C
Macedonia
E mërkurë, Dhjetor 6, 2017

Turqia rihap Twitter-in, YouTube ende i bllokuar

Turqia ka hequr bllokadën ndaj rrjetit social Twitter, pasi kompania amerikane vendosi të pranojë vendimin e gjykatës dhe të heqë të gjitha fotot dhe...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!