7 C
Macedonia
E hënë, Nëntor 27, 2017

Samsung Galaxy Note 7 rikthehet në SHBA

Pas Kanadës, njësit zëvendësuese të Samsung Galaxy Note 7 tani ka filluar të arrijnë edhe në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Raportet sugjerojnë që ‘Best...

Audi R8 tani me motor të fuqishëm e më ekonomik

Gjenerata aktuale e modelit Audi R8 do të bëhet edhe me motorë V6, 2.9-litër Twin-Turbo i huazuar nga Porsche Panamera 4S. Motorin V6 e kanë...

Kërkesë e pa zakontë ndaj Mark Zuckerberg nga një person në ‘Facebook’ (FOTO)

Kërkesë e pa zakontë ndaj Mark Zuckerberg nga një person në “Facebook”, i cili quhet Callan Brown. Ai e ka pyetur themeluesin e këtij rrjeti...

Versioni sportiv i Vivaros vjen me pamje “agresive” [foto]

Kompania e njohur gjermane Opel për panairin e veturave komerciale në Hanover ka përgatitur promovimin e modelit Vivaro në version Sport. Vivaro Sport vjen me...

Shikoni sa shumë po presin në radhë për të blerë iPhone7 (Video)

Australianët u vunë në radhë për t’u bërë të parët në botë që do të shtinin në dorë të shumëlakmuarin iphone 7. Pavarësisht shiut të...

Mbulojini kamerat e laptopëve për mos t’ju spiunuar!

Drejtori i FBI-së James Comey, ka pranuar se e mbulon kamerën e tij me një shirit dhe ka sugjeruar se të gjithë duhet ta...

Doni të blini një nga modelet e reja të iPhone? Një lajm i keq...

Të kalosh orë të tëra, madje ditë, në radhë para të famshmeve “Apple Store” për të qenë një nga të parët që do të...

Harroni elegancën, Benzi sjell këtë “bishën” (FOTO)

Mercedez-Benz nuk e ka ndërmend të ndalet sa i përket prodhimit të veturave të reja. Sipas spekulimeve të fundit, Mercedes-Benz është duke planifikuar të...

Forconi WiFi-në tuaj me vetëm një kanaçe (Video)

Të gjithë kemi nevojë për sinjale të mira të Wi-Fi, por nganjëherë kemi probleme. Kjo është metoda që funksionon edhe ndonse kërkon t'a provoni disa...

iPhone 7 Plus shitet ende pa u lansuar zyrtarisht!

iPhone 7 dhe iPhone 7 Plus do të lansohen neser mirëpo nëse nuk keni bërë para-porositje të iPhone 7 Plus, mund të keni vështirësi...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!