0.8 C
Macedonia
E premte, Nëntor 24, 2017

Ja çfarë të dhënash ka Facebook për secilin nga ne

Çdo gjë që ne postojmë në Facebook që nga të dhënat personale, prirjet politike, teknologjia që përdorim, madje edhe vendodhja jonë, Facebook di si...

Njihuni me super-Audin e ri, vetura që riparohet vetë në rast përplasjeje

Publikohen pamjet që shfaqin konceptin e makinës së re Audi. Pamjet, e mrekullueshme tregojnë një superautomjet që nuk është parë më parë në rrugë. Modeli është...

Mercedes-Benz publikon konceptin e kupesë GLC, që do t’i ketë 367 kuaj fuqi (Foto)

Derisa Mercedes-Benz sapo e ka lansuar konceptin e kupesë së re, mësohet se kjo i ka kaluar të gjitha procedurat dhe ka hyrë në...

Apple do të ndihmojë në kapjen më të lehtë të hajdutëve të iPhone

Një nga problemet më të mëdha që kanë të bëjnë me vjedhjet në botë janë smartphonët. Ato janë të vegjël, të lehtë për tu...

Krahasohet shpejtësia e Note 7 dhe iPhone 6s (Video)

Pas lansimit të telefonave është një periudhë kur kritikët testojnë pajisjet e reja sa i përket harduerit dhe softuerit.Së fundmi është bërë një krahasim...

Super vetura Camaro ZL1, i gatshëm vitin e ardhshëm (Foto)

Chevy Camaro pritet që të jetë një automjet me performanca të mahnitshme, që do të dalë në treg gjatë vitit 2017. Superautomjeti me 650 kuaj...

Mezi bleu makinën e ëndrrave, por diçka e tmerrshme i ndodhi veç pak minuta...

Kësaj gruaje iu deshën vetëm 6 sekonda të përplaste Mercedesin e saj të ri me katër makina në parkingun e firmës teksa tentoi ta...

Nuk do ta besoni se për sa para u shit kjo makinë

Makina që shikoni në foto është një “Fiat 600 Jolly”. Ajo është prodhuar në vitin 1961 dhe ishte “protagonistja” kryesore e eventit “Monterey Car...

Mbërrin Android 7

Kanë përfunduar të gjitha testimet dhe tashmë sistemi i ri Android ka nisur të shpërndahet nëpër pajisjet, telefonë dhe tabletë që plotësojnë kërkesat e...

NASA hap dyert

Nga tsunamët në sipërfaqen e Marsit e deri tek jeta në hapësirë dhe ndikimi që ka ajo tek flokët e austronautëve; NASA hap dyert. Agjencia...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!