Rama bën kosh, batuta me Ahmetajn: Ky ka motorin, unë timonin

Kryeministri Edi Rama ka vizatuar sot shkollën profesionale Karl Gega në Tiranë, ku ka parë nga afër ndryshimet që ka pësuar ky institucion arsimor....

Hashim Thaçi e quan Artan Grubin me nofkën “Specialja”, shikoni videon (Video)

Pas takimit në Qeveri me kryeministrin Zoran Zaev, presidenti i Kosovës Hashim Thaçi realizoi takime edhe në Parlamentin e Maqedonisë. Fillimisht u prit nga...

Pas shumë thashethemeve flet gazetari Musliu: E njoh nënën e Vuçiç, por nuk jam...

Gazetari shqiptar Fahri Musliu ka mohuar lajmin e dhënë nga një portal kroat se ai është babai i kryeministrit serb, Vuçic. Në faqen e tij...

Thaçi dekoron edhe Mentor Kurtishin, i jep “Zheletën Presidenciale”!!!

E mërkura e 1 gushtit duket se ka qenë një ditë shumë e mirë për estradën kosovare. Dy pjestarë të këtij grupacioni kanë pasur...

Shqiptari i propozon Paris Hiltonit ta bëjë dasmën në një restaurant në Zllakuqan të...

Multimilioneren Paris Hilton para ca ditësh nuk i ka rezistuar dot propozimit për fejesë të të dashurit të saj, aktorit dhe modelit Chris Zylka. Ata...

S’kanë të ndalur keqpërdorimet e veturave zyrtare, tani mbushen me speca çara (FOTO)

Keqpërdormi i veturave zyrtare është bërë “sëmundje” nga disa zyrtarë shtetëror. Në disa foto, të siguruar nga “Indeksonline”, shihet automjeti me targa “6Z” i cili...

Konjufca nuk tërhiqet nga fjalët: Nëse Haradinaj përleshet me Albinin, Albini e ‘sos’ (Video)

Shefi i Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca ka thënë se nuk tërhiqet nga fjalët që ka thënë sot se “Nëse Haradinaj përleshet...

Ky politikan i kërkon mejdan Haradinajt për tu përlesh fizikisht: Ti e cakton vendin,...

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj ka deklaruar se është i gatshëm të përleshet madje fizikisht me Albin Kurtin dhe gjithsecilin që e...

FOTO/ Ironia e ish-ministrit: Dy njerëzit që shqiptarët nuk do i harrojnë

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani nuk e kursyer ironinë edhe gjatë ditës së sotme. Me një postim të shkurtër, ai thotë se dy janë njerëzit...

“Rroftë shoku Enver Hoxha” edhe nëpër dasma: Ja si festohej martesa në diktaturë

Fotografi i njohur Mchel Setboun ka dhënë një kontribut tepër të çmuar duke fotografuar me aparatin e tij Shqipërinë e diktaturës. Arkiva e tij e...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!