Linda Morina mesazh Zaevit dhe Ahmetit, pritet kënga?!/VIDEO

Linda Morina është e revoltuar nga propozimi i ri i emrit “Ilinditase” duke thënë se kryeministri i Maqedonisë Zoran Zaev bashkë me Ali Ahmetin...

Rinia po braktisë BDI-në në Strugë, ja kush është shkaku?!

Anëtarësia e BDI-së, e me theks të veçantë rinia, po largohen nga radhët e BDI-së në Strugë. Këto informacione nuk vijnë nga partitë opozitare,...

Gruevski tregon se kur do të arrestohet!

Ish-kryeministri Nikolla Gruevski jo që është i vetëdijshëm se do të përfundojë në burg, por ai e din edhe momentin kur do të arrestohet. Sipas...

Lajm: Pas Salijit, shkon edhe një ministër tjetër i BDI-së?!

Ministri i Drejtësisë Bilen Saliji me gjasë do ta ketë këmbën e lehtë. Shpejtë pas dorëheqjes së tij, pritet të japë dorëheqje edhe një...

Muki nga facebook sulmon Ivanovin, ja porosia/FOTO

Nënkryetari dhe deputeti i LSDM-së, Muhamed Zekiri nga profili i tij në facebook ka sulmuar presidentin Gjorgje Ivanov. "Nga FIKUS-i asgjë s'mund të pritet...Anëtarësimi në...

Bojana e “fake news” prap me porosi për shqiptarët dhe maqedonasit!

Bojana Stefanovska një profil i rrejshëm në facebook prap është bërë "fake news" ka shkruar se historia e Maqedonisë fillon 73 vite më përpara...

Erdogani: Pas çeljes së kufirit në Siri bashkë me Daim Luçin do ta çelim...

Presidenti i Turqisë Rexhep Taip Erdogan ka deklaruar se pas bombardimeve të filluara në Siri pritet që së shpejti të çelet kufiri atje dhe...

TetovaSot:Blerimit rrena i dul ne shesh për 3 ditë, ja për çka bëhet fjalë?/FOTO

Kryetari i Komunës së Zhelinës, Blerim Sejdiu mori ftesë për të qenë pjesë e Simpoziumit të kryetarëve të Evropëës Lindore ku do diskutohej për...

Çfar mendimi kanë tetovarët për “ministrin e bujqësis” Fisnik Ristemi (VIDEO)

“Krejt OK ! Show” që emitohet në TV Koha në emisionin e fundit vendosën në lojë shumë qytetarë të Tetovës nëpërmjet një anketë, informon...

“Nuk e lëshojë karrigen” disa drejtorë të BDI-së?!

Disa drejtorë që dëshirojnë të pensionohen në këtë post kanë vazhduar edhe me kërcënime duke thënë se “nuk e lëshojnë karrigen” edhe pse partia...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!