Arkani gjalle, pine kafe me Cecën?! flet pas “vdekjes” se tij?!/VIDEO

Lajm i rremë apo i trilluar është lansuar në rrjetet sociale, por edhe në disa portale. Viteve të fundit në Serbi ka filluar të flitet...

Mijallkovi i zhgënjyer: Disa shqiptarë që i bëra të pasur, sot më kanë harruar,...

Shumë shqiptarë gjatë qeverisjes së kaluar të VMRO-DPMNE krenoheshin dhe krekoseshin se e njihnin ish-shefin e shërbimit sekret DSK, Sasho Mijallkov. Janë biznesmenë të mirënjohur...

Ramushi ja çiti lakin Xenit, e thirri në kabinet dhe e nxorri dasmën e...

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj sot ka takuar këngëtarin Shkëlzen Jetishin. Haradinaj ka shkruar në facebook se ishte një takim i përzemërt me Shkëlzen Jetishin,...

Milenko fyen Selmanin, përmend Asanin/FOTO

Ofendimet dhe kërcënimet që i janë bërë kryetarit të SHGM-së, njëherit udhëhqes i emisionit “Pa teklif” në Almakos, Naser Selmanit nga ana e Beqir...

Bardhyl Dauti ironizon AlbPortalin, per lajmin: ”is watching”?!

Nënkryetari i PDSH-së, Bardhyl Dauti ka ironizuar me portalin “Albportal” që publikoi një foto ilustruese se ai po ndiqte kongresin e ASH-së dhe se...

Besatarët protestuan para shtëpisë së deputetit Karemani, kërkojnë ta ndryshojë mbiemrin!!! (VIDEO)

Dega e Lëvizjes Besa në Tetovë ka zhvilluar një protestë përpara shtëpisë së deputetit Nexhbedin Karemani. Aktivistët e kësaj partie në duar mbanin pankarta...

Edi Rama me overdozë, përfundon në spital, ja kush e nxorri në facebook/FOTO

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një foto mbrëmjen e sotme, ku tregon se eskorta e kryeministrit Edi Rama është pranë një spitali privat. Teksa ka...

Gjithë BDI-ja sytë ka selia, sonte i vendos drejtorët Alia?!

Me mijëra anëtarët të BDI-së sonte do të flenë me kravata, që nesër kur të zgjohen dëshirojnë që nëna t’ju thotë se jeni bë...

Infoshqip: Beqir Asani përmendet se ka lënduar një police?! (FOTO)

Beqir Asani nga Shkupi njoftohet se ka penguar një police  në kryerjen e detyrës së tij, me çrast, siç njoftojnë nga Ministria e Punëve...

Kasami po mbulon “birat” me njerëzit e RDK-së së Zendelit?!

Krahu u Lëvizjes BESA të udhëhequr nga Bilall Kasami mezi ka arritur që me njerëzit e RDK-së së Fadil Zendelit dhe ish- aktivistët e...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!