Hazbi Lika nuk i bën mall ministrat e BDI-së, është insititucion në vete! (Foto)

Sfidat ekonomike të biznesit, potencialet dhe mundësitë e buxhetit të ri, dhe në përgjithësi, perspektivat ekonomike të vendit në kontekst të integrimeve evropiane dhe...

Arben Labënishti vesh mantelin e bardhë, merr një post të rëndësishëm

Dr. Arben Llabënishti është drejtori i parë shqiptar në Maqedoni që do të udhëheq me INSTITUTIN PËR SËMUNDJE TË MUSHËKRIVE DHE TUBERKULOZIT në Shkup...

Tetovarja e revoltuar: Policia na kontrollon çantat në lokal, kjo s’tolerohet vetëm në lokalet...

Tetovarja e revoltuar ka denoncuar nje aksion policor ne Tetovë. Ja çfarë ka shkruar deri në Pa Censurë: Jam në kafe rrugës së komunës së...

Basha dhe Meta fshehen Gruevksin ne Tirane dhe e derguan ne Hungari? Sali Berisha...

Dyshohet se njerëz të presidentit Ilir Meta dhe të kreut të PD Lulzim Basha janë marrë me të gjitha procedurat e lëvizjes së Gruevskit...

Vodhi qebapat në Bit-Pazar, u dënua me dy vjet burg!

Shkoi në burg hallexhiu që kishte vjedhur qebapa. Kjo është një thënie që shpesh përdoret edhe nga politikanët në Maqedoni, por esnafë në Çarshinë...

Zhurnal: Gruevski mund të ishte larguar drejt Beogradit?!

Sipas të dhënave nga terreni, joyzrtarisht ish-kryeministri Nikolla Gruevski nuk gjendet as në selinë e partisë opozitare, dhe në opinion qarkullojnë spekulime se ai...

Çaji i “rusit” i bën për spital shqiptarët e Kosovës

Numri më i madh i pacientëve që kërkojnë trajtim në Kirurgjinë Plastike në QKUK, janë ata me djegie të ndryshme. E djegiet më të...

Edhe kjo ndodhi në Gostivar: Nusja ik nga dasma e saj me dajën e...

Një dukuri jo e zakonshme ka filluar të përsëritet viteve të fundit tek shqiptarët në Maqedoni. Shumë dasma në një kohë të shkurtër, shume...

Shqiptari ja si i djeg nga 500 euro, do të befasoheni me arsyen! (VIDEO)

Një video që po qarkullon në internet shfaq një shqiptar teksa i djeg paratë për ta ndezur zjarrin. Videoja, që e shfaq një shumë të...

Shqiptari jetë me katër ujq. Njërin e quan Trump! (VIDEO)

Hysni Rexha nga fshati Osekhillë e Gjakovës jeton me ujq. Ai ka katër ujq, ku njërit pre tyre i ka vënë emrin Trump. Ai ka...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!