Shqiptari i propozon Paris Hiltonit ta bëjë dasmën në një restaurant në Zllakuqan të...

Multimilioneren Paris Hilton para ca ditësh nuk i ka rezistuar dot propozimit për fejesë të të dashurit të saj, aktorit dhe modelit Chris Zylka. Ata...

S’kanë të ndalur keqpërdorimet e veturave zyrtare, tani mbushen me speca çara (FOTO)

Keqpërdormi i veturave zyrtare është bërë “sëmundje” nga disa zyrtarë shtetëror. Në disa foto, të siguruar nga “Indeksonline”, shihet automjeti me targa “6Z” i cili...

Konjufca nuk tërhiqet nga fjalët: Nëse Haradinaj përleshet me Albinin, Albini e ‘sos’ (Video)

Shefi i Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca ka thënë se nuk tërhiqet nga fjalët që ka thënë sot se “Nëse Haradinaj përleshet...

Ky politikan i kërkon mejdan Haradinajt për tu përlesh fizikisht: Ti e cakton vendin,...

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj ka deklaruar se është i gatshëm të përleshet madje fizikisht me Albin Kurtin dhe gjithsecilin që e...

FOTO/ Ironia e ish-ministrit: Dy njerëzit që shqiptarët nuk do i harrojnë

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani nuk e kursyer ironinë edhe gjatë ditës së sotme. Me një postim të shkurtër, ai thotë se dy janë njerëzit...

“Rroftë shoku Enver Hoxha” edhe nëpër dasma: Ja si festohej martesa në diktaturë

Fotografi i njohur Mchel Setboun ka dhënë një kontribut tepër të çmuar duke fotografuar me aparatin e tij Shqipërinë e diktaturës. Arkiva e tij e...

Gjaku nuk bëhet ujë, Thaçët sërish bëhen bashkë!

Hashim Thaçi takohet me Menduh Thaçin, bashkëbisedime për gjendjen politike në Maqedoni. Kisha një takim shumë të mirë me kryetarin e Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh...

Tregon pacienti/Sa mora gjak nga i Ilir Metës, fillova të vjedh çantat e infermiereve?!

Një pacient “hemofilik”, i dëmtuar me mjet prerës e që kishte humbur gjak, rastisi të ishte i shtruar në spitalin e Sarandës, ditën që...

Video / “Frikësohet” nga droni, i moshuari e gjuan me gurë

Kjo është një nga videot më virale të postuara së fundmi në rrjetet sociale. Protagonist është një i moshuar nga një fshat malor në Turqi. I...

Nis topin e parë, zëvendëskryeministri bëhet qesharak/VIDEO

Moses Ali, zëvendëskryeministri i Ugandës, ishte protagonist i një skene qesharake në një ndeshje futbolli. Ai do të niste topin e parë në një ndeshje...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!