A e thumboi Fatmir Limani, Ali Ahmetin?!

Gjatë debatit të mbrëmshëm ku ishte i ftuar Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti, i cili duke folur mbi aktualitetet politike, i befasoi pothuajse të...

Thaçi merr në gojë Cecën dhe Lepa Brenën, ja çka thotë duke i ndërlidh...

Presidenti i Kosovës, Hashin Thaçi mbrëmë në Oksigjen ka folur rreth jetës së tij private dhe paraqitja e tij ka qenë mjaft zbavitëse dhe...

VIDEO/ Thaçi – Kelmendit: “Pse po rren” – plas gallata në rrjetet sociale

Presidenti Hashim Thaçi ishte i ftuar mbrëmë në Rubikon. Siç kishte lajmëruar edhe autori Adriatik Kelmendi, Thaçi erdhi në studion e tij për herë të...

Bahtiri: Shakira do ta performojë tek Ura këngën “Jo nuk ndahet Mitrovica”?!

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ditë më parë ka paralajmëruar se gjatë ceremonisë së hapjes së Urës së Ibrit, do të performojë një këngtare...

Edi Rama humb kontrollin në emision, i bërtet analistëve!(VIDEO)

Shpifje! Shpifje! Shpifje! Shpifje!” ishte fjala më e përdorur e kryeministrit Edi Rama mbrëmjen e së martës përballë gazetarëve në studion e emisionit të...

Një lajm i mirë nga Fatimja

Prokuroria Speciale Publike (PSP) po punon me turbo-tempo. Krahas shumë rasteve që kanë arritur në fazë gjyqësore dhe atyre që janë në fazë hetimore,...

“Shkëndija” brenda koalicionit qeveritar, LSDM mund ta përjashtojë BDI-në nga qeveria?!

Brenda koalicionit qeveritar, respektivisht mes LSDM-së dhe BDI-së janë paraqitur disa “shkëndija” mosdurimi. Këto “shkëndija” janë paraqitur pas qëndrimit të Artin Spahiut të BDI-së...

Prapaskenat e takimit Thaçi – Kasami

Kryetarit të PDSH Menduh Thaçi ka realizuar një takim me liderin e Lëvizjes BESA, Bilall Kasami. Në mungesë të deklaratave rreth këtij takimi, lihet...

Vajza e Zaevit për qejfe dhe “shoping” në Stamboll?!(FOTO)

Aleksandra Zaeva, vajza e kryeministrit Zoran Zaevit ka pushtuar rrjetet sociale lidhur me pushimet e saj të kësaj fundjave në Stamboll. Por fotot dhe lajmin...

Në Shërbimin sekret të Maqedonisë të punësuar pa asnjë kriter, ka edhe hoxhallarë!

Po rezulton që një numër i madh i të ashtuquajturve hoxhallarë, janë në marrëdhënie pune në Drejtorinë për Siguri dhe Kundërzbulim. Sipas inforamcionve të redaksisë...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!