Vëllai i Ahmetit shfaqet në mal, thumbon ministrat?!/FOTO

Fekri Ahmeti vëllai i kreut të BDI-së, Ali Ahmeti nuk rri rehat në facebook. Ai ka vazhduar në stilin e tij herë duke u...

A po dridhet skena politike: Pse Ahmeti takohet me Mickovskin, kurse Zaev me Gashin?

Lëvizje tektonike, apo kurtoazi politike? Si mund të interpretohen zhvillimet dhe takimet e fundit në skenën politike të Maqedonisë është dilema e madhe që...

Infoshqip: Beqir Asani përmendet se ka lënduar një police?! (FOTO)

Beqir Asani nga Shkupi njoftohet se ka penguar një police  në kryerjen e detyrës së tij, me çrast, siç njoftojnë nga Ministria e Punëve...

Borisov ka fjetur me Merkel, ja e vërteta që pushtoi portalet bullgare?/FOTO

Një foto e lansuar ku shihen në gjumë kryeministri bullgar Bojko Borisov dhe kancelarja gjermane Angela Merkel ka bërë bujë në portalet bullgare dhe...

Lajmpress: Goditet Xhevat Ademi, shkarkohet nga posti djali i axhës së tij? Ja ku...

I shkarkuar nga posti i anëtarit të bordit të ndërmarrjes së gazit GA-MA, Bejtulla Ademi është kusheriri i parë i deputetit të BDI-së, Xhevat...

Albeu: A kishte atentat ndaj Fatime Fetait, policia jep detaje për incidentin në Bogovinë

Policia e Tetovës ka dalë me version zyrtar lidhur me ngjarjen e 7 shkurtit në fshatin Bogovinë, kur pati të shtëna në këtë fshat,...

Lajmpress: Revoltohen aktivistët e BDI-së në Sllupçan, na premtuan drejtorinë e kullosave por na...

Aktivistët dhe simpatizuesit e BDI-së nga fshati Sllupçan janë të revoltuar pas publikimit të emrave të drejtorëve dhe zv/drejtorëve që janë emëruar nga radhët...

“Nuk e lëshojë karrigen” disa drejtorë të BDI-së?!

Disa drejtorë që dëshirojnë të pensionohen në këtë post kanë vazhduar edhe me kërcënime duke thënë se “nuk e lëshojnë karrigen” edhe pse partia...

Politikanë shqiptarë në Maqedoni në skandale seksuale, përgjime “hot-line”?!

Mes materialeve të përgjimeve në Maqedoni janë edhe qindra biseda dashurie dhe romance të qeveritarëve dhe politikanëve. Këto materiale që cënojnë privatësinë e shumë personaliteteve...

Gashi i shkon në konak Thaçit, a do ta haje sapunin si Bilalli?

Ashtu siç paralajmëroi në Kongresin e parë të Lëvizjes BESA, për të vendosur ura komunikimi me partitë e tjera politike, veçmas me ato shqiptare,...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!