Kasami po mbulon “birat” me njerëzit e RDK-së së Zendelit?!

Krahu u Lëvizjes BESA të udhëhequr nga Bilall Kasami mezi ka arritur që me njerëzit e RDK-së së Fadil Zendelit dhe ish- aktivistët e...

Godet vëllai i Ali Ahmetit, mesazh të fortë për 10 vjetorin e shtetësisë së...

Vëllau i Ali Ahmetit ka bë edhe një paraqitje në rrjetet sociale. Fekri Ahmeti po dëshmon se ka paraqitje që mund tia ken lakmi edhe...

Tetovarja: Akoma nuk e kam marrë veten, pas asaj…

Mbrëmë ishte nata e dashurisë dhe çiftet i kanë shprehur në mënyrën më romantike të mundshme ndjenjat njëri-tjetrit. Një vajza na ka rrëfyer surprizën...

Zaev: Edhe unë jam shqiptar ortodoks?!

Pas lajmeve se zv/kryeministrja dhe zv/kryetarja e LSDM, Radmilla Sheqerinska ka prejardhje shqiptare, mediat e afërta me VMRO e kanë shpallur shqiptarë ortodoks edhe...

Lumja xhelozon për burrin e saj, Hashim Thaçin!/VIDEO

Zonja e parë e Republikës së Kosovës, Lumnije Thaçi besohet të jetë e mllefosur pasi morri vesh se burri i saj i cili ndodhej...

Ekskluzive: Musa Xhaferi kthehet në Qeveri, ja cilën ministri do ta drejtojë!?

Ish zëvendës/kryeministri për implementimin e Marrëveshjes së Ohrit, Musa Xhaferi pritet të kthehet në post ministror në rikonstruimin e parë të Qeverisë Zaev, që...

Thaçi ia shtrëngon dorën dhe i mbështetet në krahë gruas së Tramp-it/FOTO

Presidenti Hashim Thaçi ditë më parë ishte mysafir në ceremoninë e Lutjes së Mëngjesit, ku krahas shumë personaliteve botërore, folës kryesor ishte presidenti amerikan,...

Zeqiri thumbon reisin

Deputeti Muhamet Zeqiri ka thumbuar kryetarin e BFI-së, Sulejman Rexhepi. Në një deklaratë të tij, Rexhepi ka thënë se Gruevskin nuk e kanë rrëzuar...

Luftë e re në BESA 2, Gashi përballë Kahremanit

Pas përçarjes së Lëvizjes BESA, mes krahut të Shkupit dhe krahut të Tetovës, ka nisur një luftë e re në Lëvizjen BESA të Shkupit....

Infomax: Ali Ahmeti tërhiqet nga politika?!

Portali Infomax në gjuhën maqedonase, mjaft i afërt me qeverinë e kaluar VMRO-BDI, shkruan se kohën e fundit gjithnjë e më të zëshme janë...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!