Imami shqiptar akuzohet nga 16 vjeçarja për abuzim seksual?!

Hoxhë Beqir Nuredini po përballet me një akuzë të rëndë. Një familje në fshatin Sibovc të Podujevës po e denoncon se e ka dhunuar...

Vazhdojnë përçarjet në BDI, Marrëveshja e Ohrit i besohet Bujar Osmanit, e jo Hazbi...

Qeveria në mbledhjen e djeshme ka sjellë vendim për organizim të Manifestimit zyrtar më 13 gusht, me rastin e 17 vjetorit të nënshkrimit të...

Skandal: Ambasadori maqedonas le shtatzënë diplomaten shqiptare nga Shkupi?!

Një ambasador i Maqedonisë në një vend perëndimor ka jetuar një lidhje dashurie me një kolege të re nga MPJ, transmeton “Lajmpress”. Deri këtu s’ka...

Qeshni me këto foto… turistët e shëndoshë, u marrin shpirtin gomerëve të Santorinit

Gomerët dhe mushkat e ishullit grek të Santorinit po gjymtohen duke mbajtur në kurriz turistët e shëndoshë, që paguajnë për xhiro me gomar ose...

Kryetari maqedonas i një komune u thotë administratorëve shqiptarë: Shkoni në Gjermani, nëse s’ju...

Administratorët shqiptarë në një nga komunat që udhëhiqet nga LSDM në një komunë të banuar etnikisht edhe me shqiptarë thonë se edhe pse kanë...

Skandaloze/Foton e Bajram Rexhepit, drejtorit të një institucioni në Maqedoni e ngatërrojnë me ate...

Një pjesë e portaleve maqedonase foton e drejtorit të Resurseve energjetike të Maqedonisë, Bajram Rexhepi e ngatërrojnë me ate të ish-kryeministrit të ndjerë të...

Latasi drejt Spanjës, a po ikën, letra e publikuar në një portal?!

Portali “Dokaz” ka publikuar një letër të paverifikuar që mund të konsiderohet si thashetheme ku shkruan se kryeredaktori i TV Sitel, Dragan Pavloviç –...

Gjysmë lakuriq me vëllanë, kryeministri “reklamon” gjoksin

Të dielat janë bërë për t’u kaluar me familjen dhe miqtë dhe shumë prej nesh zgjedhin edhe vende të veçanta. Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj...

E shanë durrësakun e hotelit, por një tjetër u dhuron kaq dashuri kosovarëve/FOTO

Pas raportimit të djeshëm, ku personeli i Hotelit “Ylli i Detit” në Durrës, ofendon rëndë kosovarët duke iu thënë se “jeni racë e m*tit”...

“Ju kosovarët jeni rracë derri, mirë jua bëri serbi”, e tmerrshme ajo që i...

Një rast aspak i këndshëm i ka ndodhur një shtetasi të Kosovës përderisa kishte vendosur t’i kalonte pushimet verore në bregdetin e Shqipërisë. Fillimisht, personi...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!