Çmendet Fjolla, ja çfarë bën (FOTO)

Së fundmi ajo ka çmendur ndjekësit e saj kur në Instagram ka postuar një foto nga vaska.

E veshur me xihinse dhe bluzë, ku në dorë mbanë dorëzën e dushit, Fjolla pozon brenda vaskës.

Kjo është komentuar në forma të ndryshme nga fansat e saj./10minuta/

fjolla vask

Comments

comments