Dauti i PDSH-së kapet “mat” me sytë drejtuar nga ASH-ja?!/FOTO

0

Bardhyl Dauti, nënkryetari i PDSH-ës siç mund të shihet në një video ndjek kongresin e parë të ASH-së, dhe fjalimin e kryetarit Ziadin Sela. “Edhe pse nuk ka ndonjë qëndrim zyrtar por koha do tregon se a do të braktis PDSH-në, që ti bashkohet Selës dhe karrieren politike të vazhdoj në Aleancën për Shqiptarët”, shkruan “AlbPortali”, duke thumbuar funksionarin e lartë të PDSH-së se ka ngelur edhe pa postin e deputetit, pas humbjes në zgjedhjet lokale. /Albportal