Do t’i harroni të tjerat kur ta shihni Iskra Lawrence (FOTO)

Bukuroshja Iskra Lawrence edhe pse nuk ka përmasat e një modeleje ajo përsëri mbetet një super bombë.

Më format e saj shpërthyese ajo po thyen rrjetin. Ajo padyshim është një ndër femrat që di si të duket super seksi edhe pse është pak mbi peshë.

Por duhet thënë që trupi i saj i mbushur duket mjaft seksi dhe joshës njëkohësisht.

Comments

comments