Dua Lipa tregon format … (FOTO)

Edhe një tjetër këngëtare e cila po shijon suksesin ndërkombëtar është Dua Lipa.

Por pavarësisht sukseseve, atë gjithmonë e karakterizon thjeshtësia dhe natyraliteti.

Në foton e fundit që ka publikuar në Instagram, Dua vjen vetëm me bikini duke reklamuar format seksi të trupit para pasqyrës./10minuta/

dua lipa seksi

 

 

Comments

comments