Dua Lipën nuk e ndalon më askush

0
3

“Look What You Made Me Do”, e cila u publikua në natën e VMAs, u kthye menjëherë në këngën më të komentuar e më të dëgjuar të momentit, duke kaluar edhe “Despacito”-n.

Kënga dhe videoklipi thyen edhe rekordet e mëparshme të vendosura nga Adele me “Hello” për klikueshmërinë dhe renditjen në chart-e.

“LWYMMD” u rendit në vend të parë në Britaninë e Madhe duke u kthyer në këngën e parë të Taylor Sëift që arrin diçka të tillë. Por kënga e re e Dua Lipës e ka ‘mposhtur’ hitin e Taylor duke triumfuar në vendin e parë. /albeu.com/

Comments

comments