E dashura e Gjikos shfaqet shumë tërheqëse në Maldive

0

Elita ekspozon linjat në bikini Ka disa ditë që çifti i shumëpërfolur i showbizit shqiptar, reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi, kanë nisur pushimet.

Çifti simpatik ka zgjedhur ishujt e bukur Maldive, si destinacion për tu relaksuar, shkruan rtv21.tv Në rrjete sociale dyshja po publikon vazhdimisht imazhe të ndryshme nga atje.

E në fotografinë e fundit, Elita duket shumë tërheqëse në bikini. “E kriposur por e ëmbël”, ka shkruar ajo sipër fotografisë së publikuar./21Media/

Komentet

komentet