E keni parë klipin e ri të Gentës, por nuk e keni vërejtur këtë detaj (FOTO)

Bukuroshja e skenës muzikore shqiptare lansoi ditë më parë goditjen e saj për këtë verë, “Po Du Me t’Pa” në bashkëpunim me Albatritin dhe Nurteelin.
Në këtë klip ka skena mjaft provokative të këngëtares, e në një prej tyre ajo shfaqet tej mase seksi dhe duket se është pa të brendshme.

Projekti është pëlqyer shumë në orët e para, teksa lirisht mund të thuhet se kjo është prej paraqitjeve më seksi të këngëtares.

Tashmë pa u bërë një ditë nga publikimi kripi ka arritur mbi 200 mijë klikime.

Comments

comments