E lagur dhe e egër, Kylie ndan një foto që nuk e kishit parë (Foto)

Vera është vetëm pak javë larg, por bukuroshja 19 vjeçare ka vendosur që t’ju përvëlojë që tani.

Motra e vogël e familjes Jenner ndau një foto të veten ku shfaqej me rroba banjoje trupore ndërkohë që po dilte nga një pishinë. E zezë, e tejdukshme dhe shumë seksi, në to dalin tërësisht në pah format shumë tërheqëse të Kylie. Bie kryesisht në sy gjoksi i mbretëreshës së Snapchat, i cili duket se rritet për çdo dalje publike.

Ajo ka mohuar operacionet plastike për rritjen e gjoksit, duke e justifikuar me “periudhën e muajit ku fryhet”. Por duket se Kylie është një rast unik në mjekësi, pasi periudha e saj e muajit po zgjat gjithë vitin! Ka edhe kështu…

kylie-jenner-1-1495116159-6381945_1495120354-6713481

Comments

comments