Edi Rama me overdozë, përfundon në spital, ja kush e nxorri në facebook/FOTO

0

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një foto mbrëmjen e sotme, ku tregon se eskorta e kryeministrit Edi Rama është pranë një spitali privat.

Teksa ka postuar foton, Berisha shton dhe mesazhin e qytetarit dixhital, i cili raporton se Rama ka përfunduar në spital me overdozë.

Berisha shkruan: Rama ne spital! Duket me overdoze. Sb

“Para 20 minutash kalova dhe aty pash eskorden e Rames duket me overdoze! Ja dhe foto”.

 

Image