Enca çmend rrjetin: Ngre bluzën dhe tregon mbathjet duke bërë twerk

0

Fansat e saj e kanë pritur me padurim videoklipin “Dua” i cili do të publikohet më 23 mars
dhe deri atëherë, Enca po zbulon nga pak pjesë të këngës me videot e saj.

“Baby hajde thirrëm kur je vetëm, ndoshta t’kallzoj ça bëj tjetër”, dëgjohet të thotë Enca në
këngën e re, pjesë të cilën e ka zbuluar sot.

Këngëtarja shfaqet duke bërë twerk me në sfond këngën “Dua”, e veshur me një bluzë të
cilën në një moment e ngre pak dhe tregon mbathjet.

“Edhe 4 ditë. Mezi po pres”, shkruan Enca krah videos që po çmend rrjetin mbrëmjen e
sotme.

4 days 😩 I cannot wait!!

A post shared by ENCA (@enca) on

Kujtojmë që nga aq sa ka zbuluar këngëtarja, videoklipi do të jetë shumë hot dhe Enca do të
shfaqet në skena intime me modelin e njohur Pierluigi. /Periskopi/