Familja publikon fotografi të vajzës së sapolindur të Astrit Deharit (FOTO)

Vajzën e Astrit Deharit tashmë e kanë pagëzuar me emrin që edhe pritej, emër ky që përshtatet shumë me atë të babait.

Arsa është anëtarja më e re e familjes Dehari, të cilën para pak minutash e prezantuan si trashëgimtarja e Astrit Deharit.

Me një fotografi të publikuar nga familja Dehari, shihen bashkëshortja e Avni Deharit dhe bashkëshortja e Astritit së bashku me vajzën e vogël, Arsën.

Arta Dehari i falënderon të gjithë për urimet.

I falënderojmë perzërsisht të gjithë miqtë e dashamirët që këto ditë na e kanë uruaur lindjen Arsës.

Familja Dehari”.

Comments

comments